Světové bydlení v Jižních Čechách – to je projekt MOLO Lipno Resort

27.3.2019 | Redakce | Trendy v architektuře | Komentářů 0 |

Stejně jako v zahraničí, tak i v našich končinách narazíte na nádherná místa, kde byste si dokázali představit klidně i bydlet. Pokud se chcete obklopit panenskou přírodou, ale zároveň i luxusem a přepychem, není nic jednoduššího než si zakoupit byt s výhledem na jedno z nejznámějších českých jezer. Pokud zrovna nebudete relaxovat na terase, můžete se oddat aktivnímu odpočinku.

Světové bydlení v Jižních Čechách – to je projekt MOLO Lipno Resort - foto, Hyperbydleni.cz

Představujeme vám MOLO Lipno Resort

Úchvatný developerský projekt s puncem luxusu a s nadstandardními službami. Přesně tak by se dal charakterizovat komplex MOLO Lipno Resort, jenž nabízí k prodeji luxusní byty na Lipně. Jeden z nadčasově řešených bytů se může stát brzy vaším druhým domovem. Projekt je realizován přímo na břehu jezera Lipno v samotném srdci přírody v obci Lipno nad Vltavou. Promyšlené interiéry včetně sauny nadchnou i náročné klienty, kteří neradi opouští svůj komfort domova. V bytech a podkrovních penthousech se budete cítit stejně dobře jako u Vás doma a stanou se Vaším druhým domovem s výhledem na klidnou hladinu Lipna s nezapomenutelnou dominantou stopadesátimetrového mola, které dalo jméno celému projektu.

Pokud se podíváte na návrh projektu, nápadně vám připomene resorty, na které narazíte například ve Švýcarsku či v Itálii u jezera Como. MOLO Lipno Resort připravuje luxusní bydlení s panoramatickým výhledem na jezero a do romantické zahrady. Součástí objektu jsou také podzemní garáže s nízkými nájezdy. Jestliže tedy vlastníte sportovní automobil se sníženým podvozkem, nemusíte se o něj bát, neboť i na vás developer a architekti při navrhování mysleli. Pro ekonomicky smýšlející jedince s elektromobilem či hybridním vozidlem je připravena nabíjecí stanice. V MOLO Lipno Resortu na maličkostech záleží a Vám zpříjemní život.

Pětihvězdičkový hotel jako třešnička na dortu

Součástí developerského projektu je pětihvězdičkový hotel, který rezidentům poskytne wellness centrum a spa, prestižní restauraci, méně formální bistro s gastronomickými zážitky, soukromý Beach Club, concierge služby a další servis na úrovni světové kvality. Jestliže ve volném čase sportujete, oceníte i půjčovnu sportovního vybavení a hřiště na plážový volejbal.

Projekt je připraven v dubnu k zahájení výstavby, nicméně už je zahájen prodej bytů Lipno, a tak je nejvyšší čas poohlédnout se po svém druhém domově. První rezidenti si benefity resortu i lokality začnou užívat koncem roku 2020, kdy po kolaudaci převezmou své byty. MOLO Lipno Resort – Váš druhý domov na Lipně.

 Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Světové bydlení v Jižních Čechách – to je projekt MOLO Lipno Resort zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »