Masážní a relaxační křesla

5.5.2011 | Jana Henychová | Nábytek | Komentářů 1 |

Správné a pohodlné sezení je důležitou součástí každodenního moderního života. Zejména u osob se sedavým zaměstnáním. Sedací soupravy a židle by také tomuto měly být co nejlépe přizpůsobeny, aby se předešlo bolestem zad a páteře. K pohodlnému posezení po denní práci u počítače si můžete zakoupit některé z masážních nebo relaxačních křesel.

Masážní a relaxační křesla - foto, Hyperbydleni.cz

 

Ještě před samotným zakoupením je třeba vědět, jestli budete křeslo využívat v pracovně u počítače nebo místo pohovky u televize. Jestliže potřebujete lepší židli pro kvalitní sezení u počítače, pak vám můžeme doporučit masážní křeslo s vypolstrovaným měkkým sedadlem, které vám dlouhodobě poskytne pohodlí a zdravotní prevenci v jednom. Vysoké opěradlo umožňuje pohodlné opření od zad až k hlavě. Tím je zajištěno uvolnění pro celou opěrnou soustavu a předejdete tak nepohodlným bolestem.

 

Masážní a relaxační křesla, fotka

 

Mnoho modelů relaxačních křesel obsahuje i podstavec pod nohy, který je s křeslem spojený a dá se volně nastavit do vám vyhovující polohy. Můžete si tak dopřát pohodlné posezení večer u televize. Ze širokého sortimentu si můžete vybrat tak, aby křeslo splňovalo všechny technické a zdravotní normy, a zároveň aby bylo vkusným doplňkem do interiéru vašeho obydlí. Vypolstrované části bývají pro lepší vzhled potažené měkkou kůží v kombinaci s kovem a dřevem. Křeslo si můžeme opatřit v tmavě hnědé, černé, bílé nebo béžové barvě. Díky svému vzhledu dokáže snadno splynout s jakýmkoliv typem a odstínem nábytku.

 

Masážní a relaxační křesla, fotka

 

Pokročilejší modely masážních křesel zahrnují v sobě speciální pohyblivé součásti pro relaxační programy, které jsou ovládány na elektrickou energii pomocí vstupního zařízení. Ovládání je přehledné a jednoduché, s jeho pomocí si navolíte příslušný program, uvedete jej do chodu a pak už stačí pouze uvolnit se a relaxovat. Displej dokáže mapovat také aktuální stav zádového svalstva a zaznamenávat důležitá problematická místa v oblasti zad, krční a bederní páteře. Po těžké fyzické činnosti vám dokáže doplnit vyčerpanou energii a rovněž vám pomůže dlouhodobě zlepšit kvalitu spánku.

 

Masážní a relaxační křesla, fotka

 

Masážní křeslo může být rovněž užitečným regeneračním doplňkem pro jedince věnující se sportu jak aktivně tak i rekreačně. Stává se ideálním pomocníkem pro odbourání stresových stavů a psychické nepohody. Pro univerzální uvolnění můžete použít program sloužící pro masáže ve střední části zad který během několika minut dosáhne uvolnění svalstva do hloubky zad a bederní páteře. Volně polohovatelné masážní hlavice se mohou pohybovat těsně u páteře nebo na stranách zad. Do tohoto univerzálně využitelného relaxačního výrobku se investovat rozhodně vyplatí. Při jeho zakoupení nebudete litovat.

Autor: Jana Henychová / Hyperbydlení.czDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0


Související odkazy a zdroje informací

Diskuze

Eliska744: Koupě masážního křesla byla...< Odpovědět

počet příspěvků: 1

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »