Malé a úsporné kuchyně

26.5.2011 | Jana Henychová | Kuchyně | Komentářů 0 |

Jestliže obýváte byt s menšími rozměry nebo se zabydlujete na chatě, potom určitě budete hledat co nejefektivnější řešení, aby se vám všechno potřebné kuchyňské zařízení co nejlépe umístilo a mohli jste jej kvalitně a pohodlně dlouhodobě využívat. Jednou z možností, jak místem ušetřit a přitom si zajistit dostatečnou výbavu, je obstarat si malou a úspornou kuchyňskou linku se všemi potřebnými součástmi pro vaření a hospodaření.

Malé a úsporné kuchyně - foto, Hyperbydleni.cz

 

Malé a úsporné kuchyňky se vyrábí zpravidla jako jednolité a samostatné kusy nábytku, ve kterých je zabudován úložní prostor, dřez i pracovní plocha. Díky jednoduché struktuře nábytku je snadná i jeho samotná montáž. Volně nastavitelné nožičky potažené protiskluzovým povrchem tak snadno zaručí pevnost a stabilitu na nerovném povrchu. Základní materiál pro výrobu se používá dřevo, dřevotříska, kovové pláty nebo plast.

 

Malé a úsporné kuchyně, fotka

 

Nedílnou a samozřejmou součástí každé vybavené a fungující kuchyně je vždy kvalitní a vhodný dřez. Aby se co nejvíce ušetřilo místem, jsou malé úsporné kuchyňky vybaveny dřezem vestavěným přímo v nábytku. Nejkvalitnější jsou dřezy vyrobené z nerezavějící oceli, které jsou na rozdíl od těch smaltovaných více odolné a hygienické a kromě toho se daleko lépe udržují.

 

Malé a úsporné kuchyně, fotka

 

Pro rychlou a nenáročnou údržbu si můžete nechat dřez vybavit samočistícím sifonem, který je jednak velice výhodný po hygienické stránce, ale také do něho můžete například zapojit i pračku nebo myčku na nádobí.V samotné kuchyňské lince budete mít připravený prostor, který můžete použít například pro vestavnou troubu. Kuchyňská linka v sobě zahrnuje zvláštní skříňku s volně nastavitelnou policí. Dvířka lze pro pohodlnější a individuální manipulaci každého majitele namontovat s otevíráním směrem doprava i doleva.

 

Malé a úsporné kuchyně, fotka

 

Pro ukládání hrnců, pánví a jiných větších vybavení by se vám mohla hodit drátěná police, která je univerzálně využitelná pro více druhů nádobí a náčiní.Takto úsporná varianta oplýva mnoha výhodami Například je velmi dobře využitelným místem pro odkládání podběráků, naběraček a drobných ručních šlehačů, které lze na drátěnou polici upevnit pomocí speciálních háčků, úchytek nebo pantů. Můžete tak bez problémů zužitkovat každé volné zákoutí.

Autor: Jana Henychová / Hyperbydlení.czDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0


Související odkazy a zdroje informací

Diskuze

Článek Malé a úsporné kuchyně zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »