Jak odcházet z práce s energií a úsměvem? Máme pro vás fungující tip od profesionálů!

27.3.2019 | Redakce | Kanceláře | Komentářů 0 |

Se strnulou šíjí, zatuhlými klouby, bolestí hlavy i pálením očí se mnozí z nás smířili jako s nutnou daní celodenní práce s počítačem. Pokud však už nechcete pokaždé kancelář opouštět s rozbolavělým tělem, únavou a mizernou náladou, máme pro vás řešení. S náročností pracovních úkolů, ani povahou vedoucího pravděpodobně nic neuděláte, můžete si však upravit své pracovní prostředí tak, aby přesně vyhovovalo vašemu tělu. Na vlastní kůži pocítíte, že pro vaši fyzickou i psychickou pohodu je rozhodující každý centimetr.

Jak odcházet z práce s energií a úsměvem? Máme pro vás fungující tip od profesionálů! - foto, Hyperbydleni.cz

Jelikož v kanceláři trávíte minimálně osm hodin pracovního dne, nechte si při jejím zařizování poradit od těch nejpovolanějších. Příkladem je autorizovaný prodejce Ergo Interiér přinášející na náš trh produkty předních českých firem, které se specializující na ruční výrobu ergonomického nábytku nejen pro kanceláře a domácí pracovny. Nábytek v nabídce společnosti Ergo Interiér je navržený ve spolupráci se zkušenými fyzioterapeuty a odráží inovativní trendy skandinávských zemí, které patří mezi přeborníky ve vytváření zdravých, komfortních a designových kancelářských prostor. Společnost Ergo Interiér je tedy zárukou moderního nábytku, který dokáže nejen předcházet a minimalizovat negativní následky dlouhodobého sezení i stání, ale dokonce i výrazně zvyšovat efektivitu práce.

Dokonalým příkladem začlenění nejnovějších vědeckých poznatků ergonomie do praktického pracovního života, je zdravotní židle Therapia, která patří mezi nejžádanější a neprodávanější produkty společnosti Ergo Interiér. Tento model přináší do českých kanceláří zcela nový systém tzv. dynamického sezení. Židle Therapia představuje individuální řešení na míru, neboť si ji můžete vybrat přesně podle své výšky, váhy a typu postavy. Zapomeňte na židli zděděnou po kolegovi a investujte do takové, která vašemu tělu zajistí optimální oporu.

Jak odcházet z práce s energií a úsměvem? Máme pro vás fungující tip od profesionálů!, fotka

 

V nabídce společnosti Ergo Interiér jsou i výškově nastavitelné stoly, které s ergonomickými židlemi vytváří výborně fungující pár. Výškově nastavitelné stoly představují cenově výhodné řešení, jak mít výšku stolu neustále přizpůsobenou nejen typu postavy, ale i aktuálním potřebám či druhu pracovních úkonů. Stoly společnosti Ergo Interiér tak umožňují velmi pohodlnou a efektivní práci i vestoje. Díky nim vám činnost půjde rychle od ruky, a to bez zbytečného a mnohdy i jednostranného zatěžování svalů a kloubů.

Na zdravotní židle a výškově nastavitelné stoly nabízené společností Ergo Interiér se vztahuju nadstandardní záruka 5 let a jisti si můžete být i rychlým dodáním. Přestaňte proto ze své práce chodit ztrhaní a vyčerpaní. Naopak - nechávejte si spoustu energie pro své blízké a pro činnosti, které jsou v životě skutečně důležité.Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Jak odcházet z práce s energií a úsměvem? Máme pro vás fungující tip od profesionálů! zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »