Jak bydlí slavní: John Travolta

21.9.2010 | Sabrina Harisová | Jak se bydlí v zahraničí? | Komentářů 0 |

John Travolta je americký herec, kterého není třeba příliš představovat. Před mnoha lety zazářil v Pomádě a Horečce sobotní noci, po několika neúspěšných počinech byl obsazen do filmu Pulp Fiction a tím se znovu vyšvihl na hollywoodské nebe, kde prozatím zůstává. Jeho láska k velkým vozům a letadlům ho přivedla na Floridu, kde si pořídil dům s obrovským pozemkem. Jak tedy bydlí slavný John Travolta?

Jak bydlí slavní: John Travolta - foto, Hyperbydleni.cz

 

John oslovil designérku Sherri Jamesovou z firmy Michael James Design Team, která jejich společnou schůzku označuje jako nejkratší v její kariéře. John si vše vymyslel sám, dodal i inspirativní fotografie, obrázky prázdných pokojů v domě a řekl: „ Takhle to chci, díky za návštěvu.“ Sherri se stejně jako zbytek týmu obávala, že návrhy budou příliš extravagantní a kombinace barev bláznivá. Nebylo tomu tak. Jediné, co všechny pobavilo, byly kryté stojánky pro Travoltova dvě soukromá letadla. Přál si, aby měl na ně výhled z většiny pokojů v domě.

 

Jak bydlí slavní: John Travolta, fotka

 

Obývací pokoj, který má prosklenou obloukovou stěnu, pohled na zářivě bílá letadla a rozjezdovou dráhou dlouhou téměř dva a půl kilometru beze zbytku umožňuje. Rozjezdová dráha je prodloužená až k domu, protože John má rád pocit, že hned jak odloží šálek od ranní kávy, může okamžitě nastoupit do letadla a rozletět se, kam jen ho napadne. Ono to ale není tak jednoduché, protože na to, aby se mohl opravdu rozletět, potřebuje povolení od služby řízení letového provozu.

 

Jak bydlí slavní: John Travolta, fotka

 

Celý dům je zařízen velmi klasicky, ve světlých odstínech modré a zelené a dominantní je kombinace tmavého dřeva a bílé barvy. Vybraný nábytek klade důraz na pohodlí a domáckou atmosféru. Každý pokoj zdobí mnoho bodových světel, protože se herec necítí dobře v tmavých prostorech. Klasickou klimatizaci v celém domě vystřídaly vrtulové větráky, které korespondují s Travoltovou láskou k aviatice. Herec se bude v nejbližší době nejspíš stěhovat, protože očekává přírůstek do rodiny, který snad zažene smutek po nedávném úmrtí jeho syna Jetta.

 

Jak bydlí slavní: John Travolta, fotka

 

Zařízení domu může být inspirací pro ty z vás, kteří mají rádi prosvětlené místnosti a pohodlí. Světlé odstíny zelené a modré v kombinaci s bílou prozáří každou místnost. Nezapomeňte však na kontrastní prvek, nejlépe tmavé dřevo nebo barevné doplňky, protože jinak bude prostor příliš fádní.

 

Jak bydlí slavní: John Travolta, fotka

 

Text: Sabrina Harisová / Living.cz
Foto: architecturaldigest.com, dailymail.co.uk

Související články na Living.cz:

Jak bydlí slavní: Lance Armstrong

Jak bydlí slavní: Tiger WoodsDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0


Související odkazy a zdroje informací

Diskuze

Článek Jak bydlí slavní: John Travolta zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »