Jak bydlí slavní: Britney Spears

13.8.2010 | Sabrina Harisová | Jak se bydlí v zahraničí? | Komentářů 0 |

Americká zpěvačka Britney Spears právě pracuje na svém dalším albu ve studiu a mezitím si kupuje nemovitosti. Některé z nich jsou i mnoho měsíců opuštěné, než se do nich pustí nějaký z vyhlášených designérů. Pojďte s námi na návštěvu do jejího nejnovějšího domu v Los Angeles.

Jak bydlí slavní: Britney Spears - foto, Hyperbydleni.cz

 

Tento nádherný dům, rozkládající se na pozemku větším než dva kilometry čtvereční, si Britney pořídila za necelých devět milionů dolarů, což je přepočtu 171 milionů korun. Za jeho mohutnými dveřmi se skrývá 10 ložnic, 10 koupelen, bar, kino, knihovna, lázně se soláriem a kadeřnickým salonem, sportovní bazén, 3 garáže, domek pro hosty a pro obsluhu domu.

 

Jak bydlí slavní: Britney Spears, fotka

 

Britney se dříve vyžívala v černé, červené a fialové barvě. Z každého domu si tak vytvářela mystický budoár. Po tom, co se stala matkou, změnila vkus a zacílila na růžovou. Tím také vyvedla z míry designéry nejdražšího domu na Manhattanu. Britney si v něm totiž koupila jedno z nejluxusnějších apartmá, které bylo zařízeno v nejmodernějším stylu. Při předávání klíčů vyjádřila požadavek, že chce celý byt přemalovat na růžovo. Což se také stalo.

 

Jak bydlí slavní: Britney Spears, fotka

 

Tentokrát se Britney Spears drží ve svém domě klasiky a spíše světlejších barev. Při jeho výběru měla několik požadavků, které se jí mnohonásobně splnily. Přála si velikou kuchyni, kde by občas mohla se svými syny odpočívat. Vzhledem k tomu, že se Britney nejspíš vařením příliš nezdržuje, tak se při čekání na popcorn bude moci posadit na pohodlnou sedačku o okna.

 

Jak bydlí slavní: Britney Spears, fotka
Jak bydlí slavní: Britney Spears, fotka

 

Dalším jejím přáním bylo odhlučněné domácí kino a mnoho koupelen. Každá z deseti koupelen je v jiném stylu. Ty, které patří k pokojům chlapců, mají dodatečně zabudované bezpečnostní prvky a kamery a pokud Britney s chlapci nemůže být, může ve své ložnici na televizi sledovat, jestli péče o ně probíhá podle jejích pokynů.

 

Jak bydlí slavní: Britney Spears, fotka

 

Britney má s nemovitostí velké plány. Nedávno totiž navrhla limitovanou dívčí kolekci pro Candie´s a touží mít v domě své vlastní návrhářské studio, kde by mohla v tomto koníčku pokračovat. Celebrita jejího kalibru musí mít nejen prostorný dům s nejmodernějším vybavením, ale také dům zaručující jí maximální bezpečí a soukromí. Tento je chráněn vysokou zdí proti dotěrným papparazzi, senzory a kamerové spínače se nacházejí po celém pozemku a i uvnitř domu, všechna skla v domě jsou zatmavovací a když se chce Britney vykoupat v bazénu, nejmodernější kamerový systém jí ukáže, zda se neblíží helikoptéra, ze které by jí mohli sledovat fanoušci.

 

Jak bydlí slavní: Britney Spears, fotka

Text: Sabrina Harisová / Living.cz
Foto: home-designing.com, gofiggr.com

Související články na Living.cz:

Harry Potter - poznej 5 rozdílů

Hotelové bydlení - tipy od Donalda TrumpaDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 2


Související odkazy a zdroje informací

Diskuze

Článek Jak bydlí slavní: Britney Spears zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »