Teplo zdraží až o 100% ročně! Máme tajný návod jak přesto ušetřit

19.1.2012 | IP IZOLACE Polná, s.r.o. | Izolace a zateplení | Komentářů 0 |

Vláda hledá, kde může, čím by zalepila díry ve státním rozpočtu. A tak nám chce zdražit všechno. Teplo potřebuje každý, tam se peníze najdou. Ubráníte se?

Teplo zdraží až o 100% ročně! Máme tajný návod jak přesto ušetřit - foto, Hyperbydleni.cz

 

Od nového roku stoupla snížená sazba DPH z deseti na čtrnáct procent. Od příštího roku dojde k dalšímu zdražení. Ministr financí to opisuje eufemismem – sjednocení sazeb DPH. Nejprve se zdálo, že to bude 17,5% a od ledna 2014 dosáhne DPH hranici 19%. Jenomže dnes už je jasné, že to erárnímu „Otesánkovi“ stačit nebude. Zkrátka – bude hůř a bude to dřív!

Teplo udělá v peněžence vír

Člověk nemusí být zrovna ekonom, aby si spočítal, jak se to dotkne rodinného rozpočtu třeba nárůst ceny energie. V průměrném rodinném domku jsou roční náklady na topení a ohřev teplé užitkové vody zhruba 32 tisíc korun bez DPH za předpokladu, že je dům zateplen pouze základním způsobem, čemuž odpovídá naprostá většina staveb starších deseti let. I kdyby ceny paliv zůstaly na dnešní úrovni, za tři roky protopíme nejméně o tři tisíce víc. Realita bude pravděpodobně ještě tvrdší. To už stojí za úvahu o úsporných opatřeních.

Získali jsme tajný návod, jak ušetřit tisíce

Řada příruček informuje o tom jak větrat, jak uvolnit prostor kolem topení, jak správně topit. Tak ale neušetříte zásadní peníze. Je potřeba dům zateplit nebo prostě vrazit peníze do jeho opravy.

Každého napadne, že musí vyměnit okna, nebo zateplit fasádu. Tajný návod však zní jinak. U běžného domu utíká až 30% tepla stropem a tady je vaše jedinečná šance. Nikde se o tom moc nepíše, a to z prostého důvodu. Za okna nebo fasádu platíte až 10 krát tolik, co dáte za zateplení stropu. Zájem je prodávat dražší věci, prostě víc na tom vydělat.

Odborník z Vysočiny nám nad přesným výpočtem ukázal, jaké překvapivé výsledky má zateplení stropu. Zatepluje se magmarelaxovou izolací, která je vyrobena z čediče a do dutin na půdě se fouká hadicí. Celé je to geniální v mnoha ohledech. Když se dnes rozhodnete takto chytře zateplit, tak vám provedou zdarma kontrolu domu a do 14 dní jsou u vás. Zateplení pak probíhá bez lešení, hluku, nepořádku. Prakticky za 3 hodiny je práce hotova. A ještě tuto zimu můžete ušetřit majlant.

 

Teplo zdraží až o 100% ročně! Máme tajný návod jak přesto ušetřit, fotka

 

Zaručený postup vyzkoušela celá řada významných osobností včetně známých herců a zpěváků. V severských zemích i v Americe je to běžná věc. Tam ví, co se nejvíc vyplatí. Proč bychom tedy my měli za velké peníze měnit okna a dělat fasádu? Stejné peníze lze ušetřit za pár korun investic.

Čím dřív zateplíte, tím víc ušetříte

Při dnešních cenách paliva a současné výši DPH zateplením stropu ušetříte v průměru o více než 10 tisíc korun za rok. A za tři roky zhruba 30 tisíc korun. Za čtyři roky úspora dosáhne 50 tisíc! Jenomže plyn, uhlí i palivové dřevo stále zdražují. Skutečná úspora bude tedy ještě větší. Úspory zaplatí zateplení již za čtyři roky a pak už jen šetříte!

Kolik to stojí a kde na to vzít peníze?

Záleží na tom, jak velký dům máte, zateplení může stát třeba jen 30.000 Kč, a to už je bomba, i když neberete plat jako premiér. Je tu ještě jedna možnost. Dodavatelé této izolace přišli s novinkou, izolaci na splátky. Jedná se o bankovní produkt, který je nastavený tak, že podmínky úvěru jsou pro zákazníky bezkonkurenční. Když splatíte do roka, je to bez navýšení. Navíc je super i to, že vlastně máte zatepleno a šetříte, úvěr tedy fakticky platíte z úspor a tak vás to nezatíží. Po splacení šetříte za teplo a z úspor si můžete něco pěkného koupit.

 

Teplo zdraží až o 100% ročně! Máme tajný návod jak přesto ušetřit, fotka

 

Více na www.ippolna.cz nebo na bezplatné lince 800 100 533.Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0


Související odkazy a zdroje informací

Diskuze

Článek Teplo zdraží až o 100% ročně! Máme tajný návod jak přesto ušetřit zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »