Sedací pytle Bagstore - Usaďte se pohodlně a originálně

5.1.2010 | Michal Fokt | Inspirace pro bydlení | Komentářů 0 |

Takzvané sedací vaky jsou revoluční novinkou v nábytkářském průmyslu a originální alternativou ke klasickým křeslům a sedačkám, často těžkým a nepohodlným. Chcete-li sedět zdravě a zároveň pohodlně, představují zajímavou a přitom cenově nenáročnou možnost, která navíc do Vaší domácnosti vnese styl.

Sedací pytle Bagstore - Usaďte se pohodlně a originálně - foto, Hyperbydleni.cz

Tento alternativní a nekonvenční sedací nábytek byl vytvořen za účelem pohodlí a relaxace. V daném produktovém segmentu nejde o žádnou novinku, zejména u mladších lidí, přesto je však na sedací vaky stále ještě často nahlíženo jako na módní výstřelek, který snad ani není určen k sezení. Opak je pravdou, protože sezení na nich je velmi pohodlné. Sedací pytel se přizpůsobí vašim zádům, takže nedochází k negativním účinkům na záda a tím i na celé Vaše tělo. Na rozdíl od standardních těžkých křesel působí sedací vaky v interiéru velmi stylově a svěže. Aby toho nebylo málo, jejich údržba a manipulace s nimi je velice jednoduchá. Nejnověji se o tom můžete přesvědčit u produktů internetového obchodu Bagstore.

Sedací vaky distribuované společností Bagstore jsou velmi pohodlné, variabilní, skladné a lehce přenosné, a proto s nimi mohou volně manipulovat i děti, přenášet je a vytvarovat si je podle vlastní fantazie a přání a navíc jim na nich nehrozí, na rozdíl od klasického nábytku, nebezpečí úrazu. Jejich povrch ze syntetické kůže či nylonu, ale i ostatních materiálů, je zdravotně nezávadný, omyvatelný, nealergický a velmi kvalitní. Všechny výrobky jsou plněny speciálními polystyrénovými perlami, díky nimž jsou vaky lehké, díky skrytému uzávěru navíc můžete výplň odebírat nebo naopak přidávat a usadit se tak čistě podle vlastních potřeb. Pro dospělé mají vaky nosnost do 120 kilogramů.

Sedací pytle Bagstore - Usaďte se pohodlně a originálně - foto, Hyperbydleni.cz

Sedací vaky z nabídky společnosti Bagstore jsou k dostání v různých barvách i v kombinaci barev, takže se snadno sladí s interiérem. Díky svému modernímu vzhledu a příznivé ceně jsou vynikajícím bytovým doplňkem do studentských a dětských pokojů, do škol, do velkých i malých bytů, do kaváren, čajoven, klubů i na firemní akce nebo oslavy. Mezi jejich odběratele patří běžné domácnosti, reklamní agentury, firmy zaměřené na distribuci hraček a her, mateřské školy a základní školy, školní družiny, ústavy sociální péče a v souvislosti s tím i tělesně postižení spoluobčané, pro které je mnohdy tento nábytek jedinou možností pohodlného sezení a relaxace. Výhodou je i fakt, že doprava poduktů společnosti Bagstore je po celé České republice zdarma.

Sedací pytle Bagstore - Usaďte se pohodlně a originálně - foto, Hyperbydleni.cz

Ať už Vás tedy přepadne únava, budete mít chuť lehnout si k televizi, nebo u Vás doma prostě jen nebude dostatek židlí pro velkou návštěvu, mohou Váš problém vyřešit sedací vaky. Společnost Bagstore nabízí v tomto směru širokou nabídku produktů v celé řadě variant. Mezi nejžádanější modely patří například vak Wave, který nabízí spoustu možností vytvarování a může posloužit i jako nouzové lůžko.

Sedací pytle Bagstore - Usaďte se pohodlně a originálně - foto, Hyperbydleni.cz

Další stálicí je velmi pohodlné křeslo Alibaba, které lze kombinovat i se sedacími taburety Kubo či Puffie, sloužícími jako podložka pro nohy nebo pod notebook, díky čemuž se můžete opravdu pohodlně usadit i k práci.

Sedací pytle Bagstore - Usaďte se pohodlně a originálně - foto, Hyperbydleni.cz

Z dalších výrobků zmiňme sedací pytel Bless a hlavně vak ve tvaru fotbalového míče Euroball, u kterého si můžete nakonfigurovat jakoukoliv barevnou kombinaci. Vše je jen a jen na Vaší fantazii.

Sedací pytle Bagstore - Usaďte se pohodlně a originálně - foto, Hyperbydleni.czDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 10

Diskuze

Článek Sedací pytle Bagstore - Usaďte se pohodlně a originálně zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »