Písmomalířské práce

22.12.2009 | Redakce Hyperbydlení.cz | Inspirace pro bydlení | Komentářů 0 |

Písmomalíř Miloš Kotek se zaměřuje především na malbu interiérů, jako jsou čekárny ordinací, firmy nebo i dětské pokoje nebo restaurace. Jeho práce můžete ale spatřit i na fasádách firem, skladů nebo historických budov.

Písmomalířské práce - foto, Hyperbydleni.cz

Malba nejen pro firmy

Malbou na stěně, fasádě či kdekoliv jinde dokážete přitáhnout pozornost vašich klientů, hostů nebo kolemjdoucích. Ať už si necháte na sídlo vaší fi rmy nakreslit své logo nebo produkt, zaručeně se setkáte s reakcí okolí. Nejen, že se vám podaří z obyčejného objektu udělat malé umělecké dílo, ale zaručeně se postaráte o to, že si váš klient zapamatuje vaše sdělení, ať už se jedná o symbol či produkt firmy.

 

Malba vám na míru

Malíř Miloš Kotek se zabývá také písmomalířskou prací, na přání vám podle předlohy ztvární nápis vaší společnosti, nebo navrhne i novou podobu vašeho loga. Mezi mediálně nejznámější realizace zcela určitě patřila vila z reality show Vyvolení. Pro český internetový gigant - společnost Seznam - namaloval Miloš Kotek snad nejznámějšího psa na českém internetu – symbolu portálu Seznam.cz.

Písmomalířské práce - foto, Hyperbydleni.cz
 

Veselé postavičky do dětského pokojíčku

Obrazy na stěnách dokážou zútulnit jak dětský pokoj, mateřskou školku tak zcela určitě i romantickou restauraci nebo šedivou chodbu ve škole. Zkušený malíř vám ztvární pohádkové postavičky dle vašeho přání, předlohy a samozřejmě i dle své fantazie a vlastního návrhu.

Písmomalířské práce - foto, Hyperbydleni.cz
 

Kluby, restaurace a noční podniky

Tematická malba na stěně skvěle doplní atmosféru daného místa. V řecké restauraci sloupy s průhledy na moře, obnažené ženy v nočním podniku nebo bavící se lidi v tanečním klubu. Dobře zvolená malba zcela určitě dokáže dokreslit atmosféru místnosti či prostoru. Malíř Miloš Kotek se profesionálně zabývá nápisy, obrazy na fasádu, cedulemi, malovanými obrazy, portréty, světelnou reklamou, řezanou grafi kou, velkoplošným tiskem, malbou dětských pokojů, klubů, restaurací, speciální úpravou povrchů, batikou a návrhy značek a log. Ukázky prací malíře Miloše Kotka můžete shlédnout na webu www.pismomaliri.com

 Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 5

Diskuze

Článek Písmomalířské práce zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »