Novinky aneb vybrali jsme pro vás - 2. část

27.11.2009 | Redakce Hyperbydlení.cz | Inspirace pro bydlení | Komentářů 0 |

Přinášíme vám přehled aktuálních novinek na českém trhu, které se mohou hodit i do vaší domácnosti.

Novinky aneb vybrali jsme pro vás - 2. část - foto, Hyperbydleni.cz

Nejtenčí mobil v hodinkách

Unikátnímu mobilnímu telefonu Samsung S9110 designéři vtiskli podobu elegantních náramkových hodinek. Pouhých 11,98 mm ho staví na samotný vrchol z hlediska své tenkosti mezi telefony „hodinkového“ typu. Nejtenčí mobilní telefon na světě zaujme především originálním designem s plně dotykovým displejem odolným proti poškrábání, ale i řadou užitečných funkcí. Patří k nim Bluetooth 2.1, GPRS (900/1800MHz), MP3 přehrávač, rozpoznání hlasu, synchronizace s počítačem nebo například možnost pracovat se svými maily přes Outlook. Příjemný design doplňuje kožený pásek se sponou z nerezové oceli.

 

Nejúspornější No Frost chladnička

Nejvyšší energetická třída A++, převratné technologie a elegantní štíhlý design, za kterým se skrývá obrovský prostor pro uskladnění všech potravin. To nabízí nová generace chladniček Panasonic. Za úsporou energie při zachování vysokého výkonu stojí jedinečná kombinace technologie Inverter, díky níž je v chladničce neustále optimální teplota, spotřebič výborně chladí a mrazí. Plýtvání energií zamezuje i supertenký panel U-Vacua ze skleněných vláken, který při tloušťce pouhých 5mm dosahuje až o 20 procent lepších izolačních parametrů. Díky němu bylo také možné zvětšit vnitřní prostor chladničky vysoké 187 cm na objem 309 litrů (běžné modely potřebují 2 metry).

Novinky aneb vybrali jsme pro vás - 2. část - foto, Hyperbydleni.cz
 

Udrží dítě na místě

Multifunkční židlička Fábula určená pro děti od šesti měsíců až do váhy 15 kg má krásný barevný design, jímž upoutá dětskou pozornost. O bezpečnost se postarají polstrované pásy, které zabrání vstávání a vylézání dítěte. Další předností produktu je polohovatelnost: například sedák nabízí až šest různých výšek a tři sklony. Pultík, který slouží jak na jídlo, tak i na hraní, lze libovolně nastavit, takže židlička s potomkem doslova roste. S manipulací pomohou dvě kolečka vybavená i brzdami. Fábulu lze složit, její celková hmotnost je 9,1 kilogramu. Polstrování je omyvatelné, látkovou vložku lze prát. Židlička je bezpečná, nezávadná a shoduje se s platnými předpisy.

Novinky aneb vybrali jsme pro vás - 2. část - foto, Hyperbydleni.cz
 

Šetří náklady na bydlení

Nový okenní rám Inoutic Prestige určený pro pasivní domy splňuje vysoké nároky na energetické úspory. Jeho výborné tepelně-izolační vlastnosti dokládá koeficient tepelné prostupnosti rámem U(f)= 1,0 W/m2k. Tepelná prostupnost celým oknem, při použití jakéhokoli křídla z řady Inoutic Prestige (bez vypěněných komor) a trojitého typu zasklení (s tepelnou prostupností Ug = 0,5 W/m2k), dosahuje Uw = 0,76 W/m2k. Povrch rámu ze stabilizovaného tvrdého PVC zaručuje dlouhou životnost při stálé kvalitě a zachování tepelně-izolačních vlastností. Nevyžaduje žádnou zvláštní údržbu a odolá všem povětrnostním vlivům. Okna z tohoto profilového systému splňují podmínky pro získání dotací z programu Zelená úsporám.

Novinky aneb vybrali jsme pro vás - 2. část - foto, Hyperbydleni.czDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 3

Diskuze

Článek Novinky aneb vybrali jsme pro vás - 2. část zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »