Novinky aneb vybrali jsme pro vás

26.11.2009 | Redakce Hyperbydlení.cz | Inspirace pro bydlení | Komentářů 0 |

Přinášíme vám přehled aktuálních novinek na českém trhu, které se mohou hodit i do vaší domácnosti.

Novinky aneb vybrali jsme pro vás - foto, Hyperbydleni.cz

Chrání a prodlužuje životnost

Novinka Balakryl Garáž dodá dlouhou životnost a vysokou chemickou a mechanickou odolnost podlahám v garážích, dílnách, halách a dalších obdobných interiérech. Tato dvousložková epoxidová vodou ředitelná barva je určena k nátěrům betonových podkladů, podlaha pak odolá běžně používaným chemikáliím, benzínu, naftě nebo olejům. Vydatnost nátěru je ovlivněna savostí podkladu a tloušťkou nátěru: cca 0,5 kg/m2 (2 m2/ kg) natužené směsi na nátěrový systém (napouštění + 2 nátěry). Povrch podlahy musí být pevný, bezprašný, suchý, hladký a čistý, zbavený vosku a mastnoty. Barva se nanáší na suchý, minimálně 28 dní vyzrálý beton.

Obohatí český design

S důrazem na vzhled, špičkovou kvalitu zpracování a vysoký komfort sezení vznikl odvážný projekt malosériové výroby českých produktů. U křesla Cube chair se moderní až futuristický vzhled setkává s nevázanou hravostí. Výchozí prvek – krychle – posloužila designérovi jako stavebnicová kostka, z níž dokázal vytvořit poutavý artefakt, a zároveň naprosto funkční a překvapivě komfortní sezení. Prvek uvolnění a ničím nerušené relaxace umocňují i volně odnímatelné minitaburety (určené třeba pro dětské řádění nebo jako pohodlné podnožky), které lze – obdobně jako vysouvací podhlavník - účelně „uklidit“ do zadního a bočních prostorů.

Novinky aneb vybrali jsme pro vás - foto, Hyperbydleni.cz
 

Rozměry: šířka 108 cm (dvojsed 162 cm), výška 76 cm (podhlavníku 25 cm), hloubka 75 cm.

Příručka pro stavebníky

Publikace poskytuje přehled typových domů z programu Porotherm roztříděných s ohledem na náročnost spotřeby energií, navíc s ročními náklady na vytápění. Takzvaný energetický štítek klasifikuje budovy podle jejich energetické úspornosti. Stavebníci snadno zjistí, jak lze tyto výdaje ovlivnit vhodnou volbou materiálu pro obvodové stěny. Příručka se orientuje na pasivní, nízkoenergetické, energeticky úsporné a energeticky vyhovující domy. Najdete v ní také přehled partnerů projektu. Katalog lze zdarma získat na 844 111 123 nebo na [email protected].

Novinky aneb vybrali jsme pro vás - foto, Hyperbydleni.cz
 

Minimální teplota, maximální výkon

Zbavit se odolných skvrn obvykle znamená zvýšit teplotu praní. S novým Persilem Gold Plus Cold Active to však už není nutné, účinkuje totiž při nízkých teplotách. Jak potvrdil test provedený nezávislou institucí WfK, prášek zvládne i tak odolné skvrny, jako je například mastnota ze salátového dresinku nebo olivového oleje či špína z límečku košile. Praním při nízkých teplotách navíc ušetříte tolik energie, kolik by stála průměrná zásoba pracího prostředku na celý rok. Persil Gold Plus Cold Active byl vyvinut speciálně pro boj s odolnými skvrnami na bílém prádle, je ovšem na trhu i ve variantě pro barevné oblečení.

Novinky aneb vybrali jsme pro vás - foto, Hyperbydleni.cz
 

 Redakce Hyperbydlení.cz

 Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 3

Diskuze

Článek Novinky aneb vybrali jsme pro vás zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »