Vybrali jsme pro vás (2. část)

30.4.2009 | Redakce Hyperbydlení.cz | Inspirace pro bydlení | Komentářů 0 |

Tvořivá sada PlayFoam Creativity kit je jako dělaná pro zabavení dětí, které zimní plískanice ven příliš nelákají. Devět velkých bloků pěnové modelíny v duhových barvách (včetně třpytivých s flitry a svítících ve tmě) doplňuje více než stovka atraktivních i legračních doplňků.

Vybrali jsme pro vás  (2. část) - foto, Hyperbydleni.cz

Modelína, která nelepí 

Tvořivá sada PlayFoam Creativity kit je jako dělaná pro zabavení dětí, které zimní plískanice ven příliš nelákají. Devět velkých bloků pěnové modelíny v duhových barvách (včetně třpytivých s flitry a svítících ve tmě) doplňuje více než stovka atraktivních i legračních doplňků. Jsou mezi nimi například hýbací očka, chlupaté drátky, lesklé kamínky, barevná peříčka, střapaté kuličky, tvarovací dřívka, barevné pěnové plátky-kolečka a kytičky - díky nim vznikají výtvory jako živé, smějícími se panáčky počínaje přes strašlivé nestvůry a rozverná zvířátka až po třpytivé sněhuláky či nejroztodivnější rostliny. Nikdy nevyschnou ani neztvrdnou, ani se nelepí se k podložce, barvy lze od sebe opakovaně oddělovat a používat stále dokola. Modelína z netoxického materiálu nešpiní, nemastí, neulpívá na koberci ani na látkách. 

 

Škrabka s keramickou čepelí

Vynikající kvalita, pečlivě vybrané materiály a výroba podle exkluzivních postupů, to jsou kritéria, která z tohoto drobného, leč důležitého kuchyňského nářadí dělá špičkovou záležitost. Škrabka je šikovná do ruky, zbaví sloupky cokoli, bezpečně a čistě. Keramická čepel vsazená do kvalitního plastu je extrémně ostrá, navíc taková zůstává neobyčejně dlouho. Její rukojeť s praktickým očkem na zavěšení je z ušlechtilé oceli 18/10, povrch má protiskluzovou úpravu Softgrip. Díky sofistikovanému tvaru ji mohou užívat praváci i leváci. Výrobek dlouhý 17 cm lze mýt v myčce.

Vybrali jsme pro vás  (2. část) - foto, Hyperbydleni.cz
 

Digitální fotorámečky

Nová řada digitálních fotorámečků „S-Frame“ od Sony se může pochlubit nejvyšší obrazovou kvalitou v rozlišení HD doplněnou řadou zajímavých prohlížecích funkcí. Fotografie lez do fotorámečku přenést pouhým vložením paměťové karty prakticky z jakéhokoli digitálního fotoaparátu nebo počítače. Fotorámečky nejvyšší řady s vnitřní pamětí 2 GB pojmou až 4000 snímků, zobrazují je s vysokým kontrastem a bez přesvětlení. Výkonný procesor dokáže pracovat i s velkými obrazovými soubory, rychle zobrazuje i fotografie v nejvyšším rozlišení. Funkce korekce expozice dokáže okamžitě, bez použití počítače, napravit efekt červených očí, lehkou neostrost, drobné vady pleti a jiné nedokonalosti. Inteligentní senzor orientace automaticky otočí snímky ve správné orientaci, ať je rámeček umístěn na šířku nebo na výšku. Fotorámečky budou na trhu od letošního dubna.  

Vybrali jsme pro vás  (2. část) - foto, Hyperbydleni.cz
 

 

Převratný navigační software

Jednoduché a intuitivní uživatelské rozhraní, možnost prohlédnout si všechny body zájmu (POI) v okolí na první pohled, nahrávací tlačítko, pomocí něhož lze nahrát oblíbené trasy, místa a hlasové poznámky. To je nový software Spirit od Mio. Pohyblivé menu POI poskytne vyčerpávající informace jako integrovaný průvodce, díky nahrávacímu tlačítku bude možné uložit a sdílet místa, trasy i hlasové poznámky a vracet se k nim. Symbolickým ikonám porozumí i začátečník, díky promyšlenému logickému systému není nutné klikat sem a tam, aby našel trasu či zajímavost. TruMap vypadá jako tradiční přehledná papírová mapa, v níž se dá lépe číst a orientovat se podle ní. Fotografická navigace NavPix a nahrané cestovní průvodce pomohou uživatelům naplánovat si cestu dopředu a poskytují o ní detailní informace.

Vybrali jsme pro vás  (2. část) - foto, Hyperbydleni.cz
 

Svítící domovní číslo

Orientovat se v moderních satelitních sídlištích plných nových staveb není vždy jednoduché, zvláště pokud se k nim nedostaneme za denního světla. Firma Luminex přinesla na trh nový typ osvětlení s domovním číslem, které rozhodně ulehčí hledání. Díky výšce deset centimetrů jsou číslice podsvícené zdrojem 1,2W - LED, 230V, velmi dobře čitelné a viditelné i z větší vzdálenosti. Použitý materiál je ušlechtilá ocel kombinovaná s opálovým sklem, montážní deska připevňovaná na fasádu je z hliníku. Výrobek se dodává včetně světelného zdroje. 

Vybrali jsme pro vás  (2. část) - foto, Hyperbydleni.cz
 

 

USB pro cestovatele

Verbatim rozšiřuje svou řadu USB Store ‘n’ Go o dva nové USB klíče, z nichž každý je schopen pojmout až 32 GB dat – model USB Executive s výbornou rychlostí čtení i zápisu pro profesionální uživatele a model USB Mini s otočnou krytkou. S úložnou kapacitou ekvivalentní například 45 CD jsou oba USB disky ideální pro uživatele, kteří často cestují a potřebují s sebou nosit velké množství dat. Stylový stříbrný design s ochranným gumovým povrchem dobře ladí s jakýmkoli notebookem či PC. Rychlost čtení u modelu Mini Swivel je 11 MB/s, rychlost zápisu pak 8 MB/s.
Konektor modelu USB Executive chrání výsuvný mechanismus, u Mini Swivel otočná krytka. Předinstalovaný šifrovací software u obou USB je zárukou, že data nepadnou do nesprávných rukou. 

Vybrali jsme pro vás  (2. část) - foto, Hyperbydleni.cz

Nejdelší záznam, nejlepší obraz

Skvělý design a snadné používání, úžasné záběry v každé situaci, to je nová řada videokamer Handycam pro tuto sezónu. Nabitá inteligentními technologiemi Sony nabízí neuvěřitelnou kvalitu Full HD obrazu a zajímavé nové režimy záznamu i přehrávání. Vrcholem pro jaro 2009 je sedm nových kompaktních modelů s vysokým rozlišením. Všechny se mohou pochlubit dosud nejkvalitnějším obrazem a inteligentními video funkcemi. Modely s technologií záznamu na pevný disk (HDD) doplňují cenově příznivé nové barevné modely se záznamem na paměťovou kartu Memory stisk. Videokamery představují nový standard v délce záznamu, vlajková loď HDR-XR520VE dokáže na 240GB pevný disk uložit až 101 hodin HD videa, aniž byste museli sáhnout na tlačítko „smazat“.

Hvězdy mezi akustickými cihlami

Český výrobce komplexního systému pro hrubou stavbu Heluz rozšířil sortiment akustických cihel o výjimečné produkty. Supertherm AKU 11,5 P+D těžká je nejtenčí akustickou příčkovkou na našem trhu, při tloušťce 11,5 cm splňuje požadavky normy na zvukovou izolaci stěn (47 dB). Je vhodná pro místnosti s vyššími nároky na ochranu před hlukem, jako jsou například společné uzavřené prostory bytového domu. Supertherm AKU 25 P+D těžká dosahuje laboratorní neprůzvučnosti 57 dB, což nemá v cihelných sortimentech určených pro 25 cm silné zdivo s objemovou hmotností do 1000 kg/m3 na našem trhu obdobu. Je určená pro mezibytové příčky a nosné stěny. Cihly se zdí na vápenocementovou maltu, svislé spáry se spojují nasucho, na pero a drážku. Zdivo se omítá oboustrannou vápenocementovou omítkou o tloušťce 1,5 cm.

Vybrali jsme pro vás  (2. část) - foto, Hyperbydleni.cz


Text: Allmull
Foto: Partneři redakce
Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 2

Diskuze

Článek Vybrali jsme pro vás (2. část) zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »