Úklid

7.5.2008 | Allservices.cz | Inspirace pro bydlení | Komentářů 0 |

Rychlý a kvalitní Nonstop úklid poskytuje úklidová firma Allservices patřící mezi přední úklidové firmy. Je to rodinná firma, která dá především na kvalitu a spolehlivost.

Úklid - foto, Hyperbydleni.cz

Hlavní činností firmy Allservices jsou kompletní úklidové služby – poskytování kompletních úklidových služeb firmám a domácnostem, a to formou pravidelného či jednorázového úklidu. Veškeré naše služby poskytované naším zákazníkům provází krédo: „Poskytovat služby v maximální možné kvalitě přesně dle požadavků zákazníka při zachování stoprocentní diskrétnosti". Cílem je převzít vaše každodenní starosti a umožnit vám zaměřit se na to, co je pro vás důležité a co máte rádi. Mezi další neméně významná kritéria, kterých se firma Allservices drží, patří provádění veškerých činností v souladu s požadavky na ochranu životního prostředí a bezpečnosti práce. Naši pracovníci jsou pravidelně proškolování v oblastech bezpečnosti práce, práce s provozními prostředky a technologiemi úklidu. Kvalitu prováděných služeb kontrolujeme pomocí propracovaného systému, který využívá nástrojů jako knihu úklidu, kontroly vedoucích a zákaznických anket. Díky Vám, patříme mezi přední úklidové firmy. Firma Allservices si je vědoma, že může dojít i k nepředvídaným situacím, a proto je pojištěna proti případným škodám způsobeným svou činností. Otestujte nás už nyní a staňte se našimi významnými klienty. Předejte vaše všední starosti na naší hlavu.

Úklidové služby

Pro firmy

Úklid kanceláří i celých budov, úklid exteriérů, úklid úřadů (mytí oken, praní a věšení záclon, mytí výloh a odstranění samolepek z nich, čištění a impregnace kožených gaučů, mytí a leštění nábytku, mytí dveří a světel, luxování a čištění koberců mokrou i suchou metodou, vytírání a voskování podlah, úklid a dezinfekce sociálního zařízení, mytí obkladových stěn), úklid panelových domů a úklid po řemeslných pracích, úklid po vytopení, odčerpání zbytkové vody po vytopení, vyklízení nábytku a odpadu, přistavení kontejneru na odpad. V rámci zajištění kompletních služeb pro naše zákazníky nabízíme kompletní sortiment hygienického programu (papírové ručníky, toaletní papír, mýdlo, čistící prostředky a mnoho dalšího) Také Vám dodáme vybavení sociálního zařízení jako jsou zásobníky na mýdlo, ručníky atd. Konkrétní úklidová schémata Vám rádi upravíme dle vašich představ.

Pro domácnosti

Kompletní služby – mytí oken, podle přání můžeme vyprat záclony, vyžehlit, utřít prach, vyčistit koberce, navoskovat podlahu, ošetřit kožený gauč, umýt dveře, topení, světla, pohlídat děti, vyzvednout děti ze školy, dojít pro nákup, zaplatit složenky, vyklidit byt, uklidit po vytopení, odčerpat zbytkovou vodu po vytopení, vyklidit nábytek a odpadky, přistavit kontejner na odpad,… Provádíme i drobné opravy v bytě (opravy vodovodních baterií, odpadu, drobné opravy elektro a jiné. Zajistíme Vám malování, pokládání koberců či stěhovací firmu pomocí našich kvalitních a cenově výhodných smluvních partnerů. Provedeme pro Vás mimořádný i pravidelný úklid domácnosti a Vy se tak můžete věnovat svým koníčkům. Konkrétní úklidová schémata Vám rádi upravíme dle vašich představ.

Půjčovna úklidové techniky

Navštivte naši půjčovnu a ušetřené peníze investujte do toho, co Vás baví. Zaškolení obsluhy půjčovaných strojů je v ceně půjčovného. Podmínkou zápujčky je předložení dvou dokladů totožnosti, u firem oprávnění k podnikání a složení zálohy. Po domluvě lze zajistit dodání zapůjčované techniky na místo objednatele.

 
 

Rady a tipy pro úklid

Vážení zákazníci, protože Vám chceme pomáhat s každodenními starostmi, připravili jsme pro Vás pár rad a tipů, jak si sami můžete poradit s problémy v oblasti úklidu  a čištění. Veškeré rady jsou ověřené praxí, i přesto Vás musíme upozornit, že firma Allservices nenese žádnou zodpovědnost za případné škody způsobené využitím rad a tipů zde uvedených. Pevně věříme , že Vám tyto informace budou ku prospěchu. Pokud zde nenaleznete co hledáte, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám  pomůžeme.

Parkety

Rozlišujeme podle druhu na lakované a olejované. Každá z těchto dvou kategorii požaduje odlišnou údržbu. S výběrem vhodných čistících a ochranných prostředků Vám rádi pomůžeme. Jedno ze základních pravidel u dřevených podlah je, že se nesmí používat nadměrné množství vody a běžné čistící chemické prostředky, které nejsou určené pro údržbu dřevěných podlah.

Skvrny od žvýkačky na podlaze

Postříkejte mrazícím sprejem nebo na místo položte igelitový sáček s ledem. Pak opatrně seškrábejte.

Skvrny na koberci

Čištění postiženého místa by mělo začít ihned po jeho zjištění. Čím později se do čištění pustíte, tím hůř se nečistoty (skvrny) budete zbavovat.

Nejprve se snažte např. spadlý kus jídla jemně nějakou lžičkou nebo tupým nožem odstranit jak moc to jen půjde. Vždycky skvrnu odstraňujte směrem ke středu skvrny a ne naopak – tímto předcházíme ještě většímu roznesení špíny. Skvrnu nedrhněte ani nedřete až příliš aby tím koberec neutrpěl. Na místo znečištění naneste pouze malé množství zředěného saponátu a vody. Nepoužívejte žádné zabarvené nebo kalné prostředky aby na koberci po těchto nezůstala znatelná stopa. Poté pokračujte v čištění pouze čistou vodou a místo pokud možno co nejdůkladněji vysušte. Pro každé takovéto čištění používejte bílou utěrku nebo papírové kapesníky.

Skvrny od žvýkačky na koberci – žvýkačku obložíme několika kostkami ledu, po zmrznutí a zkřehnutí ji rozlámeme a odloupneme. Zbylou skvrnu překryjeme kašičkou z benzínu a magnézia a dočistíme mýdlovou vodou nebo odstraníme bezbarvým odlakovačem na nehty nebo rozpouštědlem.

Krev odstraníme studenou vodou, u skvrn starších 12 hodin použijeme biologický prací prostředek (2%).

Pastu na parkety a vosk odstraníme terpentýnem, tetrachlórem nebo trichlór thylenem.

Máslo taktéž terpentýnem, tetrachlórem nebo trichlór thylenem, event. Zbytky odstraníme zředěným šampónem na koberce.

Krém a rtěnku naneseme ředěný šampon na koberce, v případě nutnosti tetrachlór, trichlór nebo terpentýn.

Vajíčka a mléka se zbavíme teplou vodou, event. ředěným šamponem na koberce.

Vodové barvy naopak použijeme studenou vodu, event. ředěný šampon na koberce. Olejové barvyjdou dolů terpentýnem, event. Tetrachlórem nebo trichlór thylenem, poté event. zředěným šampónem na koberce.

Fixu se zbavíme pomocí teplé vody a pokud nestačí, ředěný šampon na koberce, event.biologický prací prostředek (2%).

Tráva, marmeláda, zelenina a káva zmizí za pomoci teplé vody, event. Biologického pracího prostředku (2%).

Vosk ze svíčky zlikvidujeme pomocí hodně savého papíru a teplé žehličky (nastavení na vlnu) event. Tetrachlórem, trichlórem nebo terpentýnem.

Lepidlo odstraníme jakoukoli vodou, acetonem nebo alkoholem.

Na propisovací tužkupoužijeme metylalkohol, event. Ředěný šampon na koberce.

Limonáda, likér nebo inkoustová náplň zmizí, když budeme na skvrnu poťukávat zředěným čpavkem, poté použijeme studenou vodu.

Skvrny od rzi působí slabý roztok bílého octa nebo citrónové šťávy a studené vody.

Zvratky odstraníme roztokem z 1 dl čpavkového alkoholu a 6-7 dl vody.

Ovoce a džusu vysušíme a poté použijeme mýdlovou vodu.

Olej a sádlo naneseme čistící benzín, na vysušení použijeme špejli omotanou vatou.

Saze vyluxujeme, poté použijeme ředěný šampon na koberce.

Šťávu a mastnotu nejprve odebereme co nejvíce lžící a pak naneseme teplou vodu a nakonec ředěný šampon na koberce. Na mastné skvrny také platí posypat je dětským zásypem a poté vykartáčovat.

Čokoládu zabírá teplá voda, v případě nutnosti ředěný šampon na koberce.

Krém na boty odstraníme tetrachlórem, trichlórem nebo terpentýnem, event. Ředěný šampon na koberce.

Hořčici a pivo naneseme ředěný šampon na koberce s jednou čajovou lžičkou octa, poté přetřeme teplou vodou.

Čaj platí teplá voda, event. Biologický prací prostředek

Kolomaz odstraníme pomocí tetrachlóru, trichlóru nebo terpentýnu, poté v případě nutnosti použijeme eukalyptový olej.

Skvrnu od vína* posypeme solí a necháme chvíli působit, event. ještě ošetříme teplou vodou nebo biologickým prostředkem.

Na skvrnu od borůvek ihned vyčistíme šťávou z citrónu či ji navlhčíme a posypeme práškovou kyselinou citrónovou nebo vinnou.

Dlažbu a obklady znečištěné po pokládce povlakem od cementu či spárovky nejlépe vyčistíte suchým hadrem.  

Obecně platí, že je vhodné skvrny odstranit co nejdřívé po jejich vzniku. Čím déle necháme materiál zněčištěný tím složitější je následné odstranění a výsledek  čištění méně uspokojivý.  V případě problému jsme tu pro Vás www.allservices.cz Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 9

Diskuze

Článek Úklid zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »