I stará farma může být moderní! Zde je důkaz!

4.2.2020 | redakce | Inspirace pro bydlení | Komentářů 0 |

Ranče a farmy mají specifickou architekturu, díky které se mohou pyšnit svébytnou a mnohdy okouzlující atmosférou. K těmto prostorům se výborně hodí rustikální styl, který podtrhne spojení místa s minulostí a tradicí. Stejně uhrančivě však v těchto místech zapůsobí i moderní dekor, který prostor s příběhem doplní o dávku energie a šarmu. Důkazem je tento ranč v Portlandu z roku 1954.

I stará farma může být moderní! Zde je důkaz!  - foto, Hyperbydleni.cz

Převažující barvou kuchyně je bílá, která je vkusně doplněna o kontrastní černou. Ta má velmi lehký, sotva patrný zelený podtón, který velmi nenásilně symbolizuje spojení s přírodou. Přírodní prvek je zde zastoupen i v podobě světlého dřeva - z něj jsou vyrobeny útlé poličky, které doplňují horní kuchyňské skříňky. Právě dřevěné police jsou jednotícím prvkem, který se opakuje ve všech místnostech napříč interiérem. K nepřehlédnutí tu pak jsou měděné detaily dokonale rozjasňující celý kuchyňský dekor.

I stará farma může být moderní! Zde je důkaz! , fotka

 

Velmi jednoduchý design se přenáší i do obývacího pokoje, ve kterém opět vládne bílá a světlé dřevo. Odkaz farmářství je zde nastíněn kusovým kobercem imitujícím kůži a koženým křesílkem. Doplňky obývacího pokoje dosvědčují, že v jednoduchosti je krása - nástěnné poličky ve tvaru včelích plástů přicházejí s velmi střídmým dekorem, a přesto poutají na první pohled.

I stará farma může být moderní! Zde je důkaz! , fotka

 

V interiéru bylo myšleno i na domácí pracovnu, která je prostorově velmi úsporná. I v ní plní důležitou funkci police, které svým designem ladí s jednoduchým psacím stolem. Prostor kanceláře se jako jediný v celém interiéru nese v tmavé barvě, čímž dochází k požadovanému oddělení pracovní zóny od zbytku open space.

I stará farma může být moderní! Zde je důkaz! , fotka

 

Bílé stěny a dřevěné podlahy kralují také v ložnici, ve které navozují velmi milou atmosféru. Asketická postel z černého kovu se výborně hodí k farmářskému stylu. Přítomnost chladného a dominantního kovu je zde zmírněna bambusovou stoličkou i košem na látkové dekorace, které vyznívají vyloženě relaxačně. O pohodu se zde starají také živé rostliny a dostatek přírodního světla.

I stará farma může být moderní! Zde je důkaz! , fotka

 

Koupelna vsází na jistotu, tedy na bíločernou kombinaci. Za povšimnutí stojí obklad okolo vany. V současných koupelnách se obvykle setkáváme s bílými kachličkami a tmavým spárováním, ale zde byl zvolen postup přesně opačný, přičemž výsledek je velmi povedený.

I stará farma může být moderní! Zde je důkaz! , fotka

 

Více inspirace najdete na našem facebooku.

 

 Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek I stará farma může být moderní! Zde je důkaz! zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »