Zámečník je jako doktor, každý by měl mít vlastního

29.1.2020 | PR článek | Inspirace pro bydlení | Komentářů 0 |

Představte si, jaké pocity by ve vás vyvolaly následující situace: vaříte, zazvoní pošťák, tak rychle vyběhnete z bytu, necháte si pootevřeno, protože za vteřinku jste zpátky. A on zafunguje průvan, dveře se zabouchnou a kromě brambor na plynovém sporáku zůstane za nedobytnými dveřmi také vaše malé dítě. Nebo jedete na nákupy, a zatímco nakládáte zásoby potravin, dítě, psa, kabelku, tak vám ještě zvoní telefon a podaří se vám nechat klíče v autě, jehož zámky se po pár okamžicích nečinnosti automaticky zamknou. Dítě v autě, venku svítí sluníčko a vy panikaříte. Přitom není důvod!

Zámečník je jako doktor, každý by měl mít vlastního  - foto, Hyperbydleni.cz

V těchto momentech je třeba mít v záloze telefonní kontakt na vašeho rodinného zámečníka. To je něco jako rodinný lékař či osvědčený advokát. Takový muž zná vaše zámky nejlépe. Možná je sám instaloval a tak jen on a vy víte, jak je zabezpečen váš dům či byt a kde má slabá místa. Můžete se na něho spolehnout, znáte jeho práci a on zná vás. Jste si jistí, že to není podvodník nebo nějaký samouk, který by si se složitějšími úkoly neporadil a možná (a že je to u nekoncesovaných „řemeslníků“ dost pravděpodobné) by dokonce kde co zkazil. Nehledě na riziko, že by třeba mohl být v pokušení informace o zabezpečení vašeho bytu vynést třetí osobě s nekalými úmysly. Dalším příjemným bonusem spolupráce s jedním zámečníkem je fakt, že když vás zná a máte spolu přátelské vztahy, udělá pro vás takový člověk rád něco navíc. Třeba okamžitě přijede v jakoukoli denní i noční hodinu bez ohledu na to, že je svátek nebo sobota večer, i když za jiných okolností by se rád dodíval na oblíbený seriál nebo fotbalový zápas.

Zámečník je jako doktor, každý by měl mít vlastního , fotka

 

Stejně tak rychle přijede za vámi kamkoli, kde řešíte zabouchnuté klíče v autě či zaseknuté zámky třeba u karavanu nebo přívěsu. V okamžicích, kdy je potřeba nouzové otevírání zámku u dveří či aut, se opravdu vyplatí mít „svého“ zámečníka. I když nejlepší by samozřejmě bylo, kdyby se nám takové momenty úplně vyhnuly. 

Zámečník je jako doktor, každý by měl mít vlastního , fotkaDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Zámečník je jako doktor, každý by měl mít vlastního zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »