Pozor! Tyto objekty v bytě rozšiřují negativní energii!

20.1.2020 | | Inspirace pro bydlení | Komentářů 0 |

Pokud se i v hezky zařízeném interiéru cítíte nepohodlně, malátně, unaveně či dokonce v depresích, možná za to může přítomnost některých objektů, které kolem sebe šíří negativní vibrace.

Pozor! Tyto objekty v bytě rozšiřují negativní energii!  - foto, Hyperbydleni.cz

Za negativní působení některých předmětů většinou může jejich materiál, způsob užívání, původ nebo tvar. Z těchto příčin v nás mohou vyvolávat pocity podrážděnosti, smutku, beznaděje i úzkosti. Způsobit mohou i problémy s fyzickým projevem, jako je nespavost, bolesti hlavy či stažení zádových svalů. Proto se opravdu vyplatí vnímat, jaký vliv na nás mají jednotlivé předměty v bytě.

Zvadlé rostliny

Rostliny a květiny jsou vynikajícím zdrojem dobré energie, pokud jsou ovšem naživu. Rostliny zvadlé, odumřelé, či dokonce hnijící symbolizují smrt, a tak mohou negativně ovlivňovat naše zdraví.

Ostré předměty a zbraně

Meče, nože, pušky, bambitky a další předměty primárně určené k zabíjení patří mezi negativní dekorativní prvky. Velmi narušují tok očistné energie, což se negativně projevuje nejen na našem rozpoložení, ale i atmosféře v bytě.

Tmavé a těžké přikrývky

Mnohé výzkumy prokázaly, že pod tmavou a těžkou dekou snáze podlehnete emocím, jako je smutek, apatie či deprese. Zůstaňte proto u světlých či neutrálních barev.

Elektronika a televize v ložnici

V ložnici bychom si měli odpočinout a načerpat novou energii. Přítomnost elektroniky nám v tom však může zabránit, a to i v případě, že jsou přístroje vypnuté.

Smutné či násilné výjevy

Dnes se velké pochvaly dostává zejména fotografiím a obrazům, které realisticky vyobrazují násilné scény, například z válečných zón. Do bytu však rozhodně nepatří. Odčerpávají totiž fyzickou a emoční energii a podporují hněv, negativitu a stres.

Zrcadlo proti dveřím

Bez zrcadel se rozhodně neobejdeme, ale musíme pečlivě volit jejich umístění, aby se z dobrého sluhy nestala špatným pánem. Zrcadlo nikdy neumisťujte proti hlavním dveřím - odpudili byste tak harmonii i přirozenost. Ani ložnice není pro umístění zrcadla vhodná - toto řešení může způsobit noční můry nebo nespavost.

Špinavé nádobí

Špinavé nádobí, zbytky jídel i odpadky jsou zdrojem negativity, a to nejen v kuchyni. Právě kuchyň je srdcem domova i centrem rodinného života, proto ji udržujte v čistotě.

Nástěnné hodiny bez baterií

Pokud vaše hodiny nefungují, pomyslně se tím zastaví i volný tok života. Dobré šance k vám nebudou přicházet samy od sebe a vám se bude hůře reagovat na výzvy, proto urychleně zjednejte nápravu.

Rozbité předměty

Dodejte si odvahy a zbavte se rozbitých a nefunkčních předmětů. Do vašeho domu vstoupí zdraví, vitalita i svěží energie.

Více inspirace najdete na našem facebooku.

 

 Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Pozor! Tyto objekty v bytě rozšiřují negativní energii! zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »