Síla léčivých kamenů pro váš domov I.

22.12.2019 | redakce | Inspirace pro bydlení | Komentářů 0 |

I v čistém, moderním a dobře osvětleném interiéru se můžete někdy cítit stísněně, nepříjemně či dokonce ohroženě. Tento stav má mnoho co do činění s energií, která se do prostoru vyplavila a nebyla odklizena. Všechny nemoci, stresové situace, hádky, rozchody a prohry, stejně jako fyzické cvičení či večírky zanechávají v prostoru svůj energetický otisk, který nás i do budoucna může neblaze ovlivňovat. Přitom je poměrně snadné náš domov od těchto vibrací očistit pomocí krystalů. Naučte se rozeznávat jejich působení a využijte ho pro své účely.

Síla léčivých kamenů pro váš domov I.  - foto, Hyperbydleni.cz

Černý turmalín

Necítíte-li se doma dobře nebo v bezpečí, zvolte tento kámen, který celému domu zajistí ochranu. Černý turmalín dokáže blokovat temnou energii a negativitu odrazit od vstupu do domu. Krystal lze umístit kamkoli, zejména do těch místností, v nichž se cítíte ohroženě.

Selenit

Obývací pokoje by měly být pokoji života, a přesně toho se selenitem docílíte. Krystal v místnosti rozproudí energii, zvýší v ní úroveň světla a živosti.

Modrý krajkový achát

Tento krystal se výborně hodí do ložnice, protože navozuje hladké proudění energie. To se v důsledku projeví harmonickými vztahy, otevřenou komunikací a zmírněním stresu ve vašem posvátném prostoru.

Apofylit

Pokud zakoušíte velkou úroveň stresu a máte starosti, apofylit vám pomůže. Paprsky bílého světla z tohoto krystalu duchovně povzbudí vaši duši a budete se cítit klidnější a uvolněnější.

Celestit

Jedná se o andělský kámen s těmi nejvznešenějšími a neúčinnějšími vibracemi, které dokáží navodit mír a klid. Často se o něm mluví jako o kosmické ukolébavce - je tedy vhodný do ložnice a dětských pokojů pro navození klidného spánku a sladkých snů.

Šungit

Naše psychické a fyzické zdraví je zatíženo všudypřítomnými negativními vibracemi, které sálají z naší elektroniky. Chcete-li neblahý dopad mobilů, televize a počítačů zneutralizovat, použijte šungitové krystaly.

Více inspirace najdete na našem facebooku.

 

 Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Síla léčivých kamenů pro váš domov I. zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »