Veletrh STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY vykouzlí Vánoce jako z pohádky. Zazpívá i italská legenda Drupi.

10.12.2019 | | Inspirace pro bydlení | Komentářů 0 |

Veletrh dárků, dekorací a spotřebního zboží STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY vdechne sváteční atmosféru areálu PVA EXPO PRAHA už pojedenácté. Ve dnech 12. až 15. prosince 2019 nabídne návštěvníkům inspiraci na nákup vánočních dárků a zábavu pro celou rodinu. V bohatém doprovodném programu letos vystoupí italské legendy Drupi & Davide Mattioli, ale i mnoho dalších.

Veletrh STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY vykouzlí Vánoce jako z pohádky. Zazpívá i italská legenda Drupi. - foto, Hyperbydleni.cz

Oblíbený veletrh STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY nabídne expozici se 400 stánky a více jak 10 000 tipy na originální nadílku. Zavítejte na největší předvánoční prodejní akci a seznamte se s produkty tradičních českých výrobních firem i s nezávislou autorskou sekcí.

Tradice na stůl i pod stromeček Rukodělnou tvorbu a lidovou tvořivost tradičně představí ČESKÝ JARMARK. Ten návštěvníky láká také na pestrou vánoční tabuli. V části VÁNOČNÍ HODY se bude jíst, pít a ochutnávat vše, co jen trochu voní Vánocemi. Organizátoři mysleli i na celiaky. Ti mohou své chuťové buňky uspokojit na BEZLEPKOVÉM TRHU Společnosti pro bezlepkovou dietu. Své výrobky zde nabídne 40 výrobců, jak malí regionální výrobci, tak zástupci velkých firem a řetězců a prodejců bezlepkového sortimentu.

Veletrh STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY vykouzlí Vánoce jako z pohádky. Zazpívá i italská legenda Drupi., fotka

 

3 koncerty pod jednou střechou

Sváteční atmosféru veletrhu STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY dokreslí bohatý doprovodný program. Ve čtvrtek čeká návštěvníky řada vystoupení pěveckých a tanečních souborů, v pátek pak program s dětmi z dětských domovů pod záštitou sdružení CHARITA DĚTEM.

Zlatý hřeb celého veletrhu se ale odehraje v sobotu 14. prosince od 13 do 17 hodin ve Vstupní hale II. V rámci programu nazvaného DEJME ŠANCI DĚTEM vystoupí mnoho známých tváří. Menší děti pobaví Václav Upír Krejčí, větší nadchne ohnivá show Petra Dragona Kozáka, ale celou rodinu zaručeně roztančí italské legendy Drupi & Davide Mattioli s největšími hity a novými duety obou zpěváků. Odpolednem návštěvníky provede Anife Ismet Hassan Vyskočilová.

Zatímco na koncert Drupiho a Davida Mattioli se dostanete v rámci vstupenky na veletrh STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY úplně ZDARMA, na další dva koncerty si musíte zakoupit lístky v předprodeji. Rozhodně ale za to stojí. Ve čtvrtek 12. prosince v 19 hodin se Kongresový sál PVA EXPRO PRAHA rozezní hlasem talentované zpěvačky Debbi. V sobotu 14. prosince ji na stejném pódiu od 18 hodin vystřídá stálice české populární hudby Bára Basiková se smyčcovým doprovodem. Kupte si vstupenky včas a užijte si čtyři dny plné vánočních překvapení. Více o veletrhu STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY na stránkách akce www.vanocnidny.cz.

 Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Veletrh STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY vykouzlí Vánoce jako z pohádky. Zazpívá i italská legenda Drupi. zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »