Revizní aplikace INSPECTO šetří technikům čas i starosti

8.4.2019 | Redakce | Inspirace pro bydlení | Komentářů 0 |

Revizní technik má poměrně pestrou práci. Cestuje za zákazníky, ale nějaký čas musí trávit i v kanceláři vyplňováním všech formalit. Jenže většinu techniků tato administrativa spíš zdržuje, než že by je bavila. A právě všichni takoví ocení novou aplikaci určenou speciálně pro revizní techniky.

Revizní aplikace INSPECTO šetří technikům čas i starosti - foto, Hyperbydleni.cz

Revize elektroinstalace, elektrických strojů, elektrických spotřebičů, zařízení pro obloukové svařování či systémů ochrany před bleskem. Tohle všechno zjednodušuje aplikace INSPECTO, kterou si otevřete na mobilu, v tabletu i v počítači.

Čím konkrétně aplikace pomáhá?

Aplikace zjednodušuje provádění revizí. Otevřete si ji třeba přímo na místě, kde provádíte revizi, a zadáte patřičná data. Pomůže vám vytvořit revizní zprávu, vybrat závadu z databáze 20 000 položek, k závadám umožňuje připojovat odpovídající citace z norem, uchovává přehled o zákaznících, realizovaných revizích a také naplánovaných kontrolách.

Tohle všechno zvládnete z libovolného zařízení, dokonce i bez připojení k internetu. Novou revizi můžete zadat v offline módu a ona se synchronizuje, jakmile zařízení připojíte k internetu. Všechny dokončené i rozpracované revizní zprávy se ukládají do cloudového úložiště, takže o naměřené údaje nikdy nepřijdete.

INSPECTO vytvořili sami revizní technici

Za aplikací INSPECTO stojí lidé z praxe. Vytvořili ji revizní technici, kterým něco takového na trhu chybělo. Chtěli usnadnit práci sobě i dalším kolegům z oboru, nemusíte mít tedy strach, že půjde o nějaký umělý produkt z dílny softwarových vývojářů, kteří o revizích nic neví. Kromě toho se na aplikaci stále pracuje a zapracovávají se i podněty uživatelů.

Všichni nově registrovaní uživatelé získají 30 dnů na bezplatné vyzkoušení softwaru INSPECTO, máte tedy poslední dny na to, abyste otestovali, zda revizní aplikace INSPECTO dokáže usnadnit život i vám. Otevřete si ji v prohlížeči nebo v mobilním zařízení se systémem Android.

 Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Revizní aplikace INSPECTO šetří technikům čas i starosti zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »