Šatny s hollywoodským nádechem! II.

25.1.2019 | redakce | Inspirace pro bydlení | Komentářů 0 |

Už vás nebaví lovit své oblečení v přeplněných a napěchovaných skříních? Pokud máte k dispozici nevyužívanou komoru nebo kumbál, zbudujte si noblesní šatnu inspirovanou hollywoodskými filmy. I malá místnost totiž může překvapovat svým velkolepým designem. Nechte se inspirovat, jak na to!

Šatny s hollywoodským nádechem! II.  - foto, Hyperbydleni.cz

Komfortní místo

Zabudované skříně se do šaten, zejména těch menších, výborně hodí. Jelikož neodhalují obsah, místnost nezatěžují a nepůsobí rušivě. Abyste dosáhli co nejelegantnějšího řešení, zvolte velmi jednoduché skříně sahající od podlahy až ke stropu v odstínech bílé. Jejich jednolitost nechte rozbít výraznými kovovými madly a úchyty v kontrastním odstínu, které jako jejich jediná dekorace plně postačí. To, co odlišuje luxusní šatny od těch ostatních, je místo, kde lze nerušeně odpočívat. Do středu místnosti proto umístěte pohodlnou sedačku, taburetku nebo alespoň křesílko. Relaxujte a kochejte se svými módními úlovky.

Šatny s hollywoodským nádechem! II. , fotka

 

Na výstavě

Někdy střed noblesních šaten namísto posezení zdobí stoly či komody. Ty jsou obvykle vybaveny řadou polic nebo šuplíků pro umístění šperků a dalších drobností. Ani jejich deska by však neměla ležet ladem, ale být pečlivě naaranžována. Výborně se sem hodí umělecky vypracované stojany na prsteny, řetízky či klobouky. Originálním věšákem na oblečení se může stát i dekorativní krejčovská panna, která výborně sedne zejména do prázdného rohu místnosti.

Šatny s hollywoodským nádechem! II. , fotka

 

Zrcadlový lesk

Otevřené regály a police vypadají vzdušně, a proto místnost tolik nezatíží jako klasické zavřené skříně. Pokud chcete dojem prostornosti vystupňovat na maximum, instalujte za police zrcadlovou plochu a ty pak skryjte za celoskleněné dveře. Kombinace zrcadla a skla rozjasní i ty nejtemnější kouty místnosti.

Šatny s hollywoodským nádechem! II. , fotka

 

Nespoutané bohémství

Pro hollywoodské šatny je typický vytříbený styl; některé se však vydávají proti proudu a nechávají se inspirovat divokým boho stylem. Šatní skříně vybavte starými lamelovými dveřmi ve světlém odstínu, které připomínají okenice jižanských domácností. Na ně se výborně zavěšují ramínka s oblečením, které se v boho šatně nebojte povýšit na stálou dekoraci. Čím pestřejší kombinace šatů a dalších módních doplňku bude, tím lépe.

Šatny s hollywoodským nádechem! II. , fotka

 

Více inspirace najdete na našem facebooku.

 

 Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Šatny s hollywoodským nádechem! II. zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »