STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY již 10 let s vámi

11.12.2018 | Redakce | Inspirace pro bydlení | Komentářů 0 |

Jubilejní ročník v novém: Přinese novinky, zábavu i 10 000 dárků

STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY již 10 let s vámi - foto, Hyperbydleni.cz

Veletrh STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY vdechne sváteční atmosféru areálu PVA EXPO PRAHA již podesáté. Oblíbená předvánoční akce se koná ve dnech 13. až 16. prosince 2018 a návštěvníkům se představí ve zcela nové koncepci. Jako inspirace na nákup vánočních dárků poslouží na místě až 10 000 tipů, o zábavu pro celou rodinu se v bohatém doprovodném programu postarají výtvarníci, umělci i slavné osobnosti. Vánoční náladu bude možné navodit i pomocí chuťových buněk – chybět totiž nebude ani speciální potravinová sekce.

Tradice v nové, originální koncepci – to bude jubilejní 10. ročník oblíbeného veletrhu STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY, který se koná ve dnech 13. až 16. prosince 2018 v letňanském výstavišti PVA EXPO PRAHA. V prostředí velkolepých vánočních dekorací se budou moci návštěvníci seznámit s produkty tradičních českých výrobních firem, ale také s nezávislou autorskou sekcí módy, šperků a designu ve FASHION ZÓNĚ. Rukodělnou tvorbu a lidovou tvořivost tradičně představí ČESKÝ JARMARK a na své si přijdou i milovníci vánoční gastronomie. VÁNOČNÍ HODY přinesou požitek chuťovým buňkám, organizátoři mysleli i na celiaky, proto nebude chybět ani Vánoční bezlepkový trh konající se 15. prosince.

STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY přinesou nakupujícím tipy na vánoční dárky, ti budou moci vybírat až z 10 000 produktů na jednom místě. Poprvé v historii veletrhu bude připravena také sekce, kterou ocení fanoušci cyklistiky i aktivní rodiny s dětmi. Veletrh totiž bude při svém jubileu obohacen o novinku Kolo pod stromeček. Ta přinese široký výběr kol a cyklistických doplňků pro všechny věkové kategorie jezdců z řad amatérů i profesionálů.

Kreativní tvoření

Návštěvníci hledající inspiraci na tvorbu vánoční výzdoby budou moci nejen koupit vše potřebné pod jednou střechou, ale také si na místě vyzkoušet kreativní tvoření. To nabídne Kreativ market & Milujeme papír, v němž bude možné ověřit si tvůrčí schopnosti pod vedením odborníků. Nebude chybět také bohatý doprovodný program, kreativní workshopy nebo vzdělávací zóna. V rámci programu veletrhu vystoupí také známé tváře Iva Pazderková, Slávek Boura, Maxíci a mnoho dalších.

Veletrh STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY myslí také na všechny, kteří si nemohou Vánoce vychutnat v harmonickém prostředí domova. V rámci doprovodného programu nazvaného POMÁHÁME DĚTEM O VÁNOCÍCH tak organizátoři podpoří charitativní projekty, například Ulice dětem on Tour, Dejme šanci dětem, Nadání a dovednosti, Mezi námi mezigeneračně, pomoc FOD Klokánek. Příjemná podívaná bude také na hudební, taneční a sportovní vystoupení dětí a mládeže, dramatické kroužky, koledování a další.

 Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY již 10 let s vámi zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »