Chuť kávy, na jakou jste zvyklí z italských restaurací, si můžete užít i doma

25.10.2018 | Redakce | Inspirace pro bydlení | Komentářů 0 |

Co může být lepšího než ucítit hned po ránu vůni čerstvě umleté kávy linoucí se z kuchyně? Stejně jako naši rodiče nedali dopustit na “turka”, toužíme dnes po vynikajícím espressu či capuccinu. Možná jste si ho dosud dávali jen v kavárně a doma sázeli na tu naši českou rychlovku, ale s pořádným kávovarem, který se o vše postará za vás, už nemusíte.

Chuť kávy, na jakou jste zvyklí z italských restaurací, si můžete užít i doma - foto, Hyperbydleni.cz

Kávové speciality v mžiku oka...

...si snadno připravíte s kávovary a presovači švýcarské kvality, třeba přímo od renomované značky JURA, jejíž zařízení se těší obrovské popularitě po celém světě. Stačí jen stisknout tlačítko. Vážně je to tak jednoduché, protože tato značka se dlouhodobě soustředí nejen na širokou paletu užitečných funkcí svých výrobků, ale také na uživatelské pohodlí. Díky moderním technologiím a intuitivnímu ovládání se tak ze dne na den stanete baristou ve vlastní kuchyni nebo kanceláři, které bude mimochodem designově vyladěný kávovar JURA velice slušet.

Léty prověřený favorit v nové podobě

Společnost JURA nabízí obrovské spektrum kávovarů pro profesionální i domácí využití, je tedy pochopitelné, že se při prvním setkání nebudete schopni rozhodnout. Možná pomůže malé doporučení. Vůbec nejoblíbenějším modelem společnosti se stal skladný, výkonný a elegantní kávovar JURA E8, který byl právě inovován, a nabízí tak ještě víc. Nový kabát si oblékl i doslovně: nyní je k dispozici ve světlém (JURA E8 Platinum) a matně černém (JURA E8 Dark Inox) provedení. Potěší i perfektně vyladěnými detaily, jako je chromovaný podstavec na šálky či kovová rukojeť nádoby na vodu.

Chuť kávy, na jakou jste zvyklí z italských restaurací, si můžete užít i doma, fotka

Funkce, které oceníte

A co moderní technologie těchto unikátních kávovarů prakticky přináší? Jak jsme slíbili, přípravu kteréhokoli nápoje stiskem jediného tlačítka s funkcí One Touch, proces pulzní extrakce (P.E.P.®) a také inteligentní způsob čištění. Nebudete tak již muset kávovar odvápňovat, o vše se postará za vás. Rozšířil se i seznam nápojů, konkrétně o trendy volbu espresso macchiatu či espresso doppio, a ochutnat můžete i zelený čaj. A protože JURA drží krok s dnešní dobou, zavádí tento model také JURA Smart Connector jako součást základní výbavy. Budete umět ovládat kávovar na dálku za pomoci vašeho chytrého telefonu, což ještě zefektivní vaši ranní přípravu na začátek pracovního procesu.Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Chuť kávy, na jakou jste zvyklí z italských restaurací, si můžete užít i doma zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »