Proměnlivé stěny aneb Jak tabulemi dekorovat interiér – Obývací pokoje a ložnice

28.3.2018 | Mgr. Monika Kovačková | Inspirace pro bydlení | Komentářů 0 |

Hravé a zábavné popisovatelné zdi jsou vítanou dekorací nejen do dětských pokojů. Populární průmyslový styl je totiž povýšil na velmi atraktivní doplněk moderních interiérů, který se skvěle hodí do všech místností, kde zaujme jak svou praktičností, tak svou estetikou. Tabule se tedy mimořádně dobře hodí do ložnic i obývacích pokojů, kde ve vás probudí dřímající kreativitu.

Proměnlivé stěny aneb Jak tabulemi dekorovat interiér – Obývací pokoje a ložnice - foto, Hyperbydleni.cz
Obývací pokoje
 
Než se rozhodnete užít tabuli do svého obývacího pokoje, ujistěte se, že tento prostor unese výrazné působení dominantního černého prvku. Černému tabulovému nátěru to totiž sluší zejména na velkých plochách, jako jsou celé zdi, popřípadě jejich části, takže pokud je to jen trochu možné, s černí rozhodně nešetřete. Tabule harmonicky ladí zejména s minimalistickým, skandinávským či industriálním dekorem, ale i mimo jejich rámec si eleganci tohoto prvku můžete naplno užít. Černou tabuli použijte ke zvýraznění kontrastního doplňku, jakým je například pestrobarevná sedačka či silně vzorovaný koberec.
 
 
Barevné tabule
 
Pokud jste přesvědčeni, že se černý prvek do vašeho obývacího pokoje nehodí, a přesto chcete zakusit tvořivou náladu, kterou tabule vytvářejí, máme pro vás řešení. Samotné tabule i praktické tabulové nátěry jsou dnes k dostání nejen v původní černé, ale i v široké škále dalších odstínů, z nichž si jistě vyberete ten pravý pro váš domov.
 
 
Ložnice
 
Tabulový nátěr si bez obav můžete dovolit i v ložnici. Pamatujte, že jde o velmi výraznou dekoraci, proto jí dekorujte pouze jednu ze stěn, aby nedošlo ke zmenšení a ztmavení prostoru. Tabule vypadají poutavě zejména za čelem postele, vyzkoušet můžete i oblíbenou variantu, kdy tabule čelo lůžka zcela nahrazují.
 
 
Dětské pokoje
 
Děti s oblibou přenášejí svou tvořivost na stěny svého dětského pokoje. Tabule představují elegantní způsob, jak problém s počmáranými zdmi jednoduše vyřešit. Děti budou nadšené, že mají plochu, kde se mohou dosyta vyřádit, a vám odpadne starost s novou výmalbou. Jelikož je nátěr velmi odolný, můžete jej použít i na zeď v těsné blízkosti postele.
 
 
 
Více inspirace najdete na facebooku.


Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Proměnlivé stěny aneb Jak tabulemi dekorovat interiér – Obývací pokoje a ložnice zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »