Festival Evolution představí v březnu ekologické vychytávky

12.3.2018 | Redakce | Inspirace pro bydlení | Komentářů 0 |

Festival, který vám nasadí brouka do hlavy. To není jen reklamní slogan, ale opravdová podstata Festivalu Evolution, který se bude konat o víkendu 23. – 25. března na Výstavišti v Praze Holešovicích. Přijďte se o tom přesvědčit na vlastní kůži.

Festival Evolution představí v březnu ekologické vychytávky - foto, Hyperbydleni.cz

Na festivalu najdete pod jednou střechou vše, co souvisí se zdravým životním stylem, od nákupů přes ochutnávky a poradny až po festivalové programy pro celou rodinu.

Během tří dnů se zde představí více než čtyři stovky domácích i zahraničních vystavovatelů z oblasti BIO STYL, ZDRAVÍ, ECO WORLD, ALTERNATIVA a OSOBNÍ ROZVOJ.

Najdete zde nejnovější produkty zdravé výživy, bio potravin, přírodní kosmetiky i praktické ekologické výrobky do domácnosti.

Zdravé a levné bydlení není utopie

Čím dál více z nás si uvědomuje, že domácí prostředí má velký vliv na naše zdraví a pohodu - jak důležitý je zdravý spánek, dostatek světla v bytě a čerstvý vzduch.

V rámci festivalu se proto můžete inspirovat zdravým a levným bydlením, přírodními stavbami nebo širokou nabídkou ekologických pomůcek i „zlepšováků“. Chybět nebudou tipy a rady na komunitní pěstování, balkonové zahradničení, domácí kompostování, urban gardening, atd. Najdete tu i nabídku ekologické drogerie, přírodních materiálů nebo tipy na recyklování nejen odpadu, ale i domácího vybavení, seznámíte se se širokou nabídkou ekologických pomůcek i „zlepšováků“, které šetří nejen vaše zdraví a okolní přírodu, ale i vaši kapsu.

Festival Evolution představí v březnu ekologické vychytávky, fotka

Ekologická a bezodpadová domácnost

Trápí vás, v jakém stavu je naše planeta a máte pocit bezmoci, že s tím stejně nic nenaděláte? Na Festivalu Evoltion se můžete podívat, jak i malé krůčky, které může udělat každý z nás, ovlivní to, jak bude vypadat náš svět v budoucnosti. Důležité je začít tam, kam můžeme nejsnáze přinést změnu: sami u sebe, v rodině a ve své domácnosti.

Prvními krůčky pro bezodpadovou domácnost vás provede zakladatelka a spolumajitelka brněnské společnosti TIERRA VERDE, zabývající se výrobou ekodrogerie YELLOW&BLUE a výrobků pro bezodpadovou a bezplastovou domácnost, Nataša Foltánová.

Festival Evolution představí v březnu ekologické vychytávky, fotka

Osobní rozvoj i alternativa

Vystavovatele s ekologickými produkty a službami najdete v Levém křídle Výstaviště, kde ovšem nebudou chybět ani expozice zaměřené na osobní rozvoj a alternativu. Těšit se můžete na přednášky z oblasti spirituální psychologie, regresní terapie, dozvíte se o propojení duší, nezvyklých zážitcích či využití intuice, představí se témata, jejichž společným jmenovatelem je sebepoznání, duchovní obohacení a osobnostní rovnováha člověka i celé společnosti.

Mezi tématy nebudou chybět astrologie, energetická cvičení nebo biotronika. Čekají na vás také novinky o relaxačních a léčebných centrech, meditačních technikách, masážích či aromaterapii. Rozhodně si nenechte ujít také rozsáhlou food zónu s bohatým výběrem bio, veggie, vegan, raw, natur a fair trade potravin. Tu najdete v Pravém křídle Výstaviště. Certifikované BIO produkty potom hledejte ve Střední hale.

Festival Evolution představí v březnu ekologické vychytávky, fotka

Na festival vyrazte i s dětmi. V dětském koutku se rádi postarají o vaše ratolesti, zatímco vy můžete v klidu nakoupit či navštívit vybrané programy, nebo si společně s dětmi můžete odpočinout v relaxační zóně.

Festival Evolution představí v březnu ekologické vychytávky, fotka

Kompletní festivalový program včetně seznamu vystavovatelů najdete na webových stránkách www.evolution.cz.

Festival Evolution představí v březnu ekologické vychytávky, fotka

Festival Evolution představí v březnu ekologické vychytávky, fotka

Festival Evolution představí v březnu ekologické vychytávky, fotkaDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Festival Evolution představí v březnu ekologické vychytávky zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »