Interiérové vůně podle znamení zvěrokruhu – 2. část

11.3.2018 | Mgr. Monika Kovačková | Inspirace pro bydlení | Komentářů 0 |

Domov by měl být velmi příjemný pro všechny naše smysly, čich nevyjímaje. Zaměřte se proto na interiérové vůně, které dají představě komfortního bydlení zcela nový rozměr. Využijte rozmanité působení vůní a volte je podle potřeby – nechte se jimi uklidnit, nabudit nebo osvěžit. Pokud nevíte, které vůni dát přednost, můžete si vybírat například dle znamení zvěrokruhu. Vždy však platí, že byste přednost měli dát vůním čistě přírodním, které vaše fyzické a psychické zdraví skutečně posilní.

Interiérové vůně podle znamení zvěrokruhu – 2. část - foto, Hyperbydleni.cz
Váhy
 
Váhy jsou obvykle velmi vyrovnané bytosti. Jejich náturu velmi dobře doplní harmonická vůně heřmánku a narcisů. Toto aroma do jejich života vnese více jarní energie, zábavy i flirtu. Jelikož má i uklidňující působení, ochrání Váhy i před zbytečným stresem a konfrontacemi.
 
 
Štír
 
Štíři jsou velmi vášniví a tajemní, mají velmi bohatý vnitřní život, z kterého příliš neodhalují. Okouzlí je smyslná, hravá, intenzivní a magická vůně hyacintu, která je zasáhne přímo do srdce a nalomí jejich krunýř, kterým se chrání před vnějším světem.
 
 
Střelec
 
Horkokrevní Střelci si zamilují hřejivé a teplé vůně, mezi nimi zejména bergamot, hřebíček, citrón, rozmarýn a šafrán. Tato kombinace je povznese, dodá jim sílu a zklidní je. Zatočí tak i s jejich hlavním nešvarem – netrpělivostí.
 
 
Kozoroh
 
Kozorozi mohou vykazovat pesimistické tendence a mají velký problém s odpouštěním. Měli by se proto obklopit vůněmi, které je rozjasní a do jejich života vnesou pozitivní energii. Ideální k tomuto účelu jsou vůně tulipánů, mimózy, myrty a lily, které mimo jiné podpoří i kreativní myšlení.
 
 
Vodnář

 

Vodnář je velmi nekonvenční a extravagantní znamení, které má hlavu v oblacích. Zpátky na zem jej nenásilně vrátí vůně levandule, borovice, anýzu a pačuli. Tyto vůně navíc příjemně uklidní rozjívenou vodnářovu mysl.
 
 
Ryby
 
Také Ryby se vyznačují excentrickou a snovou povahou. Zpátky do reality je vrátí uklidňující vůně jablka, santalového dřeva, jasmínu a vanilky. Ty podpoří hladké proplouvání Ryb praktickým životem, aniž by něco ubraly z jejich nápadité povahy. Bonusem těchto vůní je navíc jejich afrodiziakální účinek.
 
 
 
Více inspirace najdete na našem facebooku.
 


Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Interiérové vůně podle znamení zvěrokruhu – 2. část zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »