Potřebujete vypnout? Obklopte se atmosférou francouzského venkova!

9.2.2018 | Mgr. Monika Kovačková | Inspirace pro bydlení | Komentářů 0 |

Pokud chcete, aby vás po vstupu do interiéru ihned zaplavily klid a pohoda, zařiďte jej v duchu francouzského venkova. Tento unikátní styl je o přírodních materiálech, tlumených odstínech, hřejivých tkaninách a roztomilých vzorech. Pro vytvoření vysoce relaxační atmosféry, která vás přenese na hony daleko od starostí všedního dne, je tedy jako stvořený. Pokochejte se okouzlujícími prostory zařízenými v duchu francouzského venkova a nechte se inspirovat.

Potřebujete vypnout? Obklopte se atmosférou francouzského venkova! - foto, Hyperbydleni.cz
Mezi základní prvky francouzského venkovského stylu patří květinové vzory. Ty se výborně hodí do prostředí ložnic, kde je můžete přivítat jak na stěnách (například v podobě tapet), tak na textilních doplňcích (povlečení, přehozech, závěsech). Pokud zvolíte květinový vzor drobných rozměrů a jemných neutrálních odstínů, nemusíte s ním vůbec šetřit, ale právě naopak!
 

 

I styl inspirovaný venkovem může být honosný a luxusní. Jeho noblesní stránku nechte zazářit například v jídelně, které sluší výrazné dekorace. Kombinace stěn v hluboké modři s lesklým povrchem, skleněného lustru a židlí v zámeckém stylu vás v duchu ihned přenese do panského sídla ve Francii.
 
 
Kuchyně po vzoru francouzského venkova jsou velmi milé, líbivé a příjemné. Vynikají v nich čistě bílé kuchyňské linky a obkladové dlaždice, které zajímavě kontrastují s přírodním dřevem a lesklými kovovými prvky.
 
 
Jelikož styl francouzského venkova v sobě nese rustikální kouzlo, užijte v interiéru i vintage doplňky, které mohou mít jak dekorativní, tak praktickou funkci. Ideální je staré zařízení z omšelého dřeva nebo starožitné kovové dekorace.
 
 
S tímto stylem si přijdete na své i v případě, že upřednostňujete výrazné barvy. Povoleny jsou totiž nejen neutrální odstíny, ale i barvy země a vody. Kombinace zelených, modrých a hnědých odstínů vypadá velmi svěže a výborně se hodí zejména do obývacích prostor. Využijte také toho, že modré velmi sluší výrazné vzorování.
 
 
 
Více inspirace najdete na našem facebooku


Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Potřebujete vypnout? Obklopte se atmosférou francouzského venkova! zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »