3 skvělé nápady pro vylepšení interiéru podle trendů roku 2018!

8.2.2018 | Mgr. Monika Kovačková | Inspirace pro bydlení | Komentářů 0 |

Málokdo z nás má časové i finanční možnosti, aby svůj interiér neustále přizpůsoboval měnícím se módním trendům. Někdy se však vyplatí nechat se inspirovat a svůj domov tu a tam některým z nich vylepšit. Obzvláště trendy letošního roku jsou velmi líbivé, příjemné i praktické, takže se pravděpodobně v mnohých domácnostech objeví. Pokud tedy chcete svůj interiér vyladit podle nejnovější módy, seznamte se s těmito skvělými nápady:

3 skvělé nápady pro vylepšení interiéru podle trendů roku 2018! - foto, Hyperbydleni.cz
Výmalba sytými barvami
 
Syté barvy jsou hitem letošního roku, a proto je bez obav můžete přivítat i ve svém domově. Jejich výhodou je skutečnost, že vypadají velmi dramaticky i elegantně zároveň a navíc se postarají o zútulnění prostoru. Výrazným odstínům to nejvíce sluší na velkých plochách, tedy na zdech. Pokud se rozhodnete pro toto odvážné řešení, ujistěte se, že místnost je prostorná a osvětlená natolik, že ji čtyři barevné zdi nijak nezatíží. V opačném případě sytou barvu použijte pouze pro výmalbu jedné ze zdí místnosti.
 
 
Dřevěné podlahy
 
Rekonstrukce podlah představuje investici, která se vám po všech stránkách vrátí. Nové podlahy promění interiér k nepoznání, vnesou do něj styl i hřejivou atmosféru. Tohoto kroku nebudete litovat ani v případě, že svůj byt či dům plánujete v budoucnu prodat – podle realitních odborníků nové podlahy zvyšují prodejní cenu nemovitostí minimálně o 2,5 %. V současnosti jsou nejvíce in dřevěné podlahy, a to v co nepřirozenějším designu. Milou změnu v rámci dřevěných krytin představuje matná povrchová úprava, která vypadá příjemně a nenuceně, díky čemuž pomalu začíná vytlačovat vysoký lesk.
 
 
Soukromé lázně
 
Velká pozornost bude letos věnována koupelnách, a to zejména jejich relaxačnímu působení. Moderní koupelna by totiž měla připomínat malé lázně, kde si skutečně můžete nerušeně odpočinout. Přivítejte proto v koupelně přírodní dřevo, které do ní vnese hřejivou atmosféru, a dále sklo a kovy pro punc luxusu. Pokud se nemůžete pouštět do velké rekonstrukce, vsaďte na sílu detailů. Velké zrcadlo a množství designových svítidel dokáže i s tradičně vyhlížející koupelnou provést opravdové divy.
 
 
 
Více inspirace najdete na našem facebooku


Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek 3 skvělé nápady pro vylepšení interiéru podle trendů roku 2018! zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »