Přivolejte jaro úchvatnými květinovými věnci

3.2.2018 | Mgr. Monika Kovačková | Inspirace pro bydlení | Komentářů 0 |

Zima je sice ještě u vlády, avšak to není důvod, proč se již nezačít obklopovat jarními dekoracemi. Třeba takový květinový věnec, který nádherně rozzáří jak vstupní či interiérové dveře, tak stůl, vám rozhodně vykouzlí úsměv na tváři. Podívejte se, jaké trendy v jarních dekoracích právě teď letí, a nechte se inspirovat.

Přivolejte jaro úchvatnými květinovými věnci - foto, Hyperbydleni.cz
Věnec vytvořený z růžových a červených tulipánů sice dlouho nevydrží, ale za tu krásu veškerá námaha rozhodně stojí. Věnec v romantických barvách skvěle poslouží nejen jako jarní, ale také jako valentýnská dekorace.
 

 

Pivoňky jsou považovány za královny jara. Vytvořte si proto přímo královský věnec, který vás očaruje nejen svým vzhledem, ale i omamnou vůní. Pro zajímavější vizuální efekt kombinujte čerstvé květy s těmi sušenými.
 
 
Věnec vytvořený z větviček citrusu obsypaných zelenými lístky a sytě žlutými plody vypadá dokonale exoticky. Při pohledu na něj vás ihned zaplaví atmosféra bezstarostné dovolené.
 
 
Věnec z větví olivovníku nesměl chybět na olympijských hrách ve starém Řecku. Dodnes si uchovává něco ze své impozantní vznešenosti, kterou přenese i do vašeho interiéru.
 
 
V případě, že chcete originálně vyzdobit své dveře a stoly, rozhodně se nemusíte držet pouze věnců. Univerzálními pomocníky se v tomto ohledu stanou vintage plechovky a dózy, do kterých můžete umístit například kytici ze snítek levandule. Vonící dekoraci na dveře zavěste pomocí výrazné ozdobné mašle.
 
 
A teď tu máme něco pro vášnivé zahrádkáře. I obyčejné holinky se totiž mohou proměnit v nádhernou dekoraci. Stačí do nich jako do vázy dát velké květy svázané mašlí, které s robustní obuví vytvoří zajímavý kontrast.
 
 
Populární minimalismus proniká i do jarní výzdoby a je to jen dobře. Kovový jemný kruh ozdobený jen spoře zelení a pestrobarevnými kvítky vypadá více než kouzelně.
 
 
 
Více inspirace najdete na našem facebooku.
 


Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Přivolejte jaro úchvatnými květinovými věnci zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »