Inteligentní dispozice a půdorys stavby, aneb bungalovy na klíč

15.1.2018 | Redakce | Inspirace pro bydlení | Komentářů 0 |

Zděný dům nebo dřevostavba? Otázka, která v myslích mnoha lidí, kteří plánují stavět vlastní dům, rezonuje už léta. Výběr ze stavebních firem a typů staveb přitom ještě nikdy nebyl tak široký.

Inteligentní dispozice a půdorys stavby, aneb bungalovy na klíč - foto, Hyperbydleni.cz

Společnost v posledních letech zažívá velký příklon k ekologii a udržitelnému životnímu stylu. S tím souvisí i moderní přístup k bydlení a rostoucí oblíbenost pasivních a nízkoenergetických rodinných domů. Česká společnost HK Dřestav se chlubí širokou nabídkou montovaných dřevostaveb, které následují trendy a splňují veškeré předpoklady současného bydlení.

Ovšem nejen na ekologii je kladen důraz při volbě domova. Nové domy by neměly skvěle sloužit pouze mladým párům a rodinám, ale měly by zaručovat komfort po celou dobu života, tedy i ve stáří. Přízemní bungalovy na klíč jsou přesně oním typem budovy, které skvěle slouží po generace. Není třeba mít strach, že malé děti spadnou ze schodů nebo bude pro seniory se sníženou pohyblivostí obtížné vystoupat do vyšších pater. Stejně tak je dobré vědět, že v případě běžného úrazu, jako je třeba zlomená noha, nebudete nuceni stoupat do schodu o berlích.

Inteligentní dispozice a půdorys stavby, aneb bungalovy na klíč, fotka

Bungalovy jsou vhodné především pro rovinaté pozemky a nabízejí snadné a atraktivní propojení domu se zahradou a navíc skvěle zapadnou do okolní přírody či blízké zástavby. Díky různorodým půdorysům můžete na svém pozemku vytvořit privátní a příjemná zákoutí na večerní posezení. Architektonicky dokážou být bungalovy velmi působivé a výběr u společnosti HK Dřestav zahrnuje moderní i klasická provedení.

Jejich pravá síla se ale skrývá za vnějšími stěnami. Důmyslné řešení vnitřních prostor poskytuje obyvatelům bungalovů nejen soukromí, ale i místo pro setkávání všech členů domácnosti. Ložnice mohou disponovat vlastní koupelnou a šatnou. Obývací část spojená s kuchyňským koutem a jídelnou je v souladu s trendy poslední doby upřednostňující otevřené a prosvětlené místnosti. Domy jsou zpravidla navrženy pro rodiny s dětmi, v dispozicích tedy počítají s dětskými pokoji, které je, stejně jako ostatní místnosti, velmi snadné propojit se zahradou. Interiéry bungalovů jsou světlé a vzdušné a zajistí tak harmonické bydlení.

Kvalitu provedení zaručí HK Dřestav

Společnost HK Dřestav se navíc může pyšnit pokročilými technologickými řešeními. Příkladem je důmyslná panelová konstrukce, upravená podle účelu (jiné řešení je samozřejmě pro obvod, střechu nebo třeba příčky), jejímž základem je dřevěný rám vyplněný tepelně zvukovou izolací. Opomenout nelze ani používaný materiál, jedná se o cinkované, ložené a sušené KVH profily. Ty jsou vyráběny z jehličnatého dřeva a na rozdíl od jiných materiálů vynikají tvarovou stálosti, délkovou variabilitou i širšími možnostmi využití.

Sáhnout po bungalovech na klíč je správná volba pro každého, kdo hledá kvalitu za dobrou cenu. Dům je po předání okamžitě připravený k nastěhování a navíc je ozdobou i dominantou celého pozemku.Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 1

Diskuze

Článek Inteligentní dispozice a půdorys stavby, aneb bungalovy na klíč zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »