Jak přilákat pozitivní energii? Méně známé Feng Shui rady vás budou bavit! II.

13.1.2018 | Mgr. Monika Kovačková | Inspirace pro bydlení | Komentářů 0 |

Nejen na začátku nového roku si každý přeje být šťastný, zdravý, úspěšný a bohatý. Tak proč Štěstěnu trochu nepostrčit? Zařiďte si své bydlení podle principů osvědčeného učení Feng Shui a těšte se na příval pozitivní energie.

Jak přilákat pozitivní energii? Méně známé Feng Shui rady vás budou bavit! II. - foto, Hyperbydleni.cz
1. Jídelna pro zdravé trávení
 
Jídelna symbolizuje to, k čemu je primárně určena – má poskytnout prostor, ve kterém se můžeme zcela soustředit jen na to, co jíme. V učení Feng Shui se jídelní prostor vztahuje ke slezině, která se připojuje k prvku Země, a v tradiční čínské medicíně právě Země ovlivňuje trávení. Chcete-li optimalizovat energii v tomto prostoru, umístěte velké zrcadlo na zeď tak, aby odráželo jídelní stůl a maximálně rozptylovalo přirozené světlo po celé místnosti. Nezbytností jsou také čerstvé květiny na jídelním stole.
 
 
2. Ložnice jako intimní prostor
 
Prostředí ložnice by mělo podporovat nejen klidný spánek, ale i romantické vztahy. Pokoj proto vymalujte jemnými neutrálními barvami, které nebudou atakovat vaše smysly a rušit vás. Lůžko by vždy mělo mít výrazné čelo, které přisuňte napevno ke zdi. Z postele byste měli vidět na okna i dveře, avšak postel neumisťujte přímo proti nim. Po obou stranách lůžka umístěte noční stolky, které vám do života vnesou podporu. Na ně umístěte lehce zaoblené lampičky a vonící svíčky, které podpoří intimní atmosféru.
 
 
3. Koupelna je odtokem bohatství
 
Koupelny a toalety byste měli vždy udržovat perfektně čisté, protože jde o místnosti, ve kterých může docházet k velkým energetickým ztrátám. Toaletu mějte zavřenou poklopem, aby nedocházelo k odtoku bohatství. Do koupelny umístěte vázu s živými květinami, které vytrácení energie výrazně zpomalí.
 
 
4. Vzhled zahrady vyjeví budoucnost
 
Vzhled předzahrádek, teras a dvorků symbolizuje budoucnost. Naordinujte si v ní jen to dobré a o tato místa se pečlivě starejte a vybavte je okrasnými rostlinami. Hlavní zahrada pak představuje zdraví a bohatství, tak se ujistěte, že je v dobrém stavu. V něm by měl být také plot, který určuje, nakolik jistí a pevní jste v životě.
 
 
 
Více inspirace najdete na našem facebooku


Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Jak přilákat pozitivní energii? Méně známé Feng Shui rady vás budou bavit! II. zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »