Kusové koberečky: Nezbytný doplněk podzimních interiérů

20.11.2017 | Mgr. Monika Kovačková | Inspirace pro bydlení | Komentářů 0 |

Obohatit tvrdou podlahu o kusové koberečky je rozhodně dobrou volbou, a to zejména nyní, v zimním období. Koberečky nechávají vyniknout kráse tvrdé podlahy a vytváří s ní zajímavý kontrast, který je atraktivní na pohled. Díky své měkkosti prostor navíc pocitově zateplí a zútulní. Jsou také prostředkem, jak do prostoru vnést nejen více tepla, ale i stylu, barev či vzorů, což oceníte zejména v interiérech laděných do neutrálních tónů. A jaké koberečky jsou trendy právě nyní?

Kusové koberečky: Nezbytný doplněk podzimních interiérů - foto, Hyperbydleni.cz
Neutrální koberec
 
Kusový koberec v neutrálních odstínech prostor příjemně zateplí a uzemní, aniž by si nárokoval veškerou pozornost. Takový kobereček se výborně hodí jak do místností střídmě zařízených, tak do prostorů s odvážným barevným designem. Koberec v neutrálních tónech se skvěle hodí k dalším textilním doplňkům, jakými jsou například čalouněná křesla či dekorativní polštářky. Touto umírněnější volbou nemůžete sáhnout vedle – je totiž nadčasová i neutrální, takže snadno obstojí i měnící se módní trendy.
 
 
Kravská kůže
 
Imitace kravské kůže jsou coby ozdoba tvrdých podlah stále oblíbenější. Koberec takového designu má velmi přírodní a syrový vzhled, díky čemuž se výborně hodí nejen do minimalistických, ale i venkovských, skandinávských či industriálních interiérů. Jelikož kůže je vždy spojována s luxusem, stane se koberec v takovém stylu nepřehlédnutelným skvostem honosných ložnic či prestižních kanceláří.
 
 
3D koberec
 
Koberce s výraznou texturou spojují eleganci a zábavu do jednoho malého uměleckého díla. Takové koberce vnáší do místnosti dynamiku a ta hned sálá energií a životem. Koberec s 3D efektem navíc propůjčuje prostoru hloubku a tak se stará i o jeho vizuální zvětšení.
 
 
Tkaný běhoun
 
Tkaný koberec z přírodních materiálů váš domov obohatí o poctivou krásu přírody. Jelikož takové modely svým vzhledem evokují venkov a tradici, výborně se hodí do prostředí kuchyní a jídelen, do nichž vnesou pohodovou, domáckou atmosféru. Zde je oceníte i pro praktické vlastnosti – tkané koberce jsou totiž mimořádně odolné.
 
 
 
 
Více inspirace najdete na našem facebooku.


Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Kusové koberečky: Nezbytný doplněk podzimních interiérů zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »