Vyrobte si s dětmi veselé halloweenské dekorace

11.10.2017 | Mgr. Monika Kovačková | Inspirace pro bydlení | Komentářů 0 |

Slavení Halloweena může být děsivé a strašidelné, stejně jako vtipné a roztomilé – záleží, jak tento svátek pojmete. Vybrali jsme pro vás milé dekorace, které vnesou do vašeho domova halloweenskou atmosféru a jejichž výroba je natolik jednoduchá, že k ní směle můžete přizvat i děti. Nechte se inspirovat našimi tipy a užijte si kreativního tvoření při dlouhých zimních večerech.

Vyrobte si s dětmi veselé halloweenské dekorace - foto, Hyperbydleni.cz
1. Tykve rozličných tvarů jsou nádhernou součástí nejen podzimní, ale i halloweenské výzdoby. Posprejujte je bílou nebo oranžovou barvou ve spreji, počkejte až barva zaschne a černou barvou přimalujte oči a rozšklebená ústa.
 

 

2. I z další podzimní plodiny můžete snadno vyrobit strašidelnou dekoraci – konkrétně obrovského pavouka. Dýni vydlabejte a nabarvěte černou barvou, bílou barvou pak namalujte oči. Z každé strany pak přidělejte tři ohnuté dráty omotané pruhy chlupaté černé látky, jako je plyš či umělá kožešina, které budou symbolizovat pavoukovy nohy. Do prázdného vnitřku dýně pak dejte bonbóny či jiné sladkosti. Osmělí se nějaké dítko si je vzít?
 
 
3. Roličku od toaletního papíru nabarvěte na černo a po uschnutí ji na obou koncích z obou stran promáčkněte dovnitř. Na přední stranu nalepte oči z plastu nebo tvrdého papíru, na druhou stranu pak netopýří křídla. Model papírového netopýrka vybavte šňůrkou a zavěste do prostoru v interiéru nebo ve venku na terasách a balkonech.
 
 
3. Na papírové zvonky, které jsou k dostání v papírových dekoracích, nalepte duchařské oči a ústa z tvrdého černého papíru. Dekoraci pak pokryjte sněhobílou záclonou bez vzorku a umístěte například do vstupní chodby, kde uvítá všechny vaše návštěvy.
 
 
4. Také zombie svíčky, skleničky a hrnky jsou vyrobeny raz dva a přitom zapůsobí. Zvolený typ nádoby omotejte vrstvou obvazu a přilepte samolepící oči s černou pohyblivou čočkou. Všechny děti se po nápojích v zombie hrnečcích jen utlučou.
 
 
 
Více inspirace najdete na našem facebooku


Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Vyrobte si s dětmi veselé halloweenské dekorace zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »