DIY podzimní dekorace z listí

6.10.2017 | Mgr. Monika Kovačková | Inspirace pro bydlení | Komentářů 0 |

Podzim fandí nádherným dekoracím, které ještě více zútulní naše interiéry. Mezi nimi jsou nejlepší ty, které si můžete vyrobit sami doma a jejich výrobou tak vyplnit dlouhé podzimní večery. Dnes vám přinášíme malou ukázku podzimních dekorací jako inspiraci:

DIY podzimní dekorace z listí - foto, Hyperbydleni.cz
Nikdo si nedokáže představit podzim bez barevného listí. Přeneste si tuto přírodní okrasu i od svého domova, a to hned v té nejčistší podobě. Vyrobte si vodopád z listů, který vypadá dokonale bohémsky a hřejivými odstíny rozzáří vaše stěny. K jeho výrobě budete potřebovat očištěnou větev listnatého stromu, provázek a listí. Na několik kusů různě dlouhých provázků přilepte listí a provázky následně zavěste na větev. Listí lepte tak, aby směřovalo špičkou dolů a vytvářelo dojem skutečného podzimního opadávání. Hotový výtvor pak instalujte na zeď, nebo do prostoru.
 

 

A pokud vám zbude nějaké to listí navíc, můžete si vyrobit dekorativní podzimní svícny. K tomu vám postačí skleněná zavařovací sklenice, na kterou stačí barevné listí nalepit kvalitním průzračným lepidlem. Světlo svíčky tak dostane příjemný oranžový nádech, který váš domov promění v nádherné podzimní království.
 
 
Dokonalé tvary a barvy podzimního listí nádherně vyniknout také na věncích, které ozdobí nejen vstupní dveře, ale i stoly. Výroba této poutavé dekorace je více než snadná. Základem je korpus na věnec, ideálně polystyrenový nebo bambusový, do kterého se vám podaří stonky listí zapíchat. S množství listí rozhodně nešetře. Naopak přidejte k němu i další poklady podzimní přírody, jako jsou šípky či kaštany.
 
 
I další dekorace vsází na kouzlo listů, avšak vyžaduje více zručnosti. Tvary i odstíny listů mohou posloužit jako předloha při šití dekorativních polštářků. Polštářky s podzimní tématikou vypadají velmi originálně a poutavě a určitě i vás zlákají k lenošení.
 
 
 
 
Více inspirace najdete na našem facebooku.
 


Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek DIY podzimní dekorace z listí zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »