Nejnovější trendy pro nadcházející podzimní sezónu II.

20.9.2017 | Mgr. Monika Kovačková | Inspirace pro bydlení | Komentářů 0 |

Chcete svůj podzimní interiér zařídit podle nejnovějších trendů? Nechte se inspirovat tipy od světových designérů – ti vybrali interiérové doplňky, které kolem sebe šíří pohodu a klid a dokážou zútulnit a zateplit každý prostor. Přivítejte je proto i ve svém interiéru.

Nejnovější trendy pro nadcházející podzimní sezónu II. - foto, Hyperbydleni.cz
1. Terakotové dlaždice zažijí letos na podzim velký boom a ve velkém se vrátí do moderních interiérů. Díky svému typickému hnědočervenému odstínu působí hřejivým a příjemným dojmem. Dlaždice jsou vedle svého úchvatného vzhledu praktické a tak se hodí do frekventovaných a zatěžovaných prostor, jako jsou například vstupní haly nebo kuchyně. Sluší jim také přítomnost kusových koberečků nebo umělých kožešin, které s nimi vytvoří poutavý kontrast.
 

 

2. Podzimním interiérům velmi sluší útulný a hřejivý skandinávský styl a právě barevná paleta severských domácností bude letos na podzim nejvíce trendy. Základem bude elegantní a noblesní spojené čisté bílé a neutrálních šedých odstínů, které můžete směle doplnit výraznými černými prvky.
 
 
3. Tmavé barvy se v podzimním interiéru vyskytnou nejen v dekorativních doplňcích, ale dokonce i na stropech. Trendem podzimu totiž budou velmi odvážně dekorované stropy, které zaručeně nikdo nepřehlédne. Vsadit tak můžete nejen na výmalbu, ale i na tapety s výraznými texturami či reliéfní stropní dlaždice. Pokud chcete mít jistotu, volte velmi líbivou kombinaci hluboké námořní modři pro strop a lesklých designových kovových svítidel. V případě, že se potýkáte s nízkým stropem, nemusíte se tmavých barev vzdávat – zvolte nátěr s lesklým povrchem a zajistěte v místnosti dostatek světla.
 
 
4. Mimořádně hřejivým kouzlem oplývají rustikální a vintage doplňky, které by neměly chybět v žádném podzimním interiéru. K podzimní atmosféře se výborně hodí například dekorace z neopracovaného dřeva, umělé kožešiny či honosné kovové svícny.
 
 
5. Ani kuchyně a koupelny nebudou o nové trendy ochuzeny – je nejlépe ozdobí designové baterie v matné černé barvě. Toto nevšední spojení si určitě zamilujete.
 
 
 
Více inspirace najdete na našem facebooku


Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0


Související odkazy a zdroje informací

Diskuze

Článek Nejnovější trendy pro nadcházející podzimní sezónu II. zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »