Podzimní trendy pro váš domov

14.9.2017 | Mgr. Monika Kovačková | Inspirace pro bydlení | Komentářů 0 |

Abyste si každé roční období užili na maximum, využívejte sezónních dekorací a pravidelně jimi obměňujte vzhled svého domova. Pro nadcházející podzimní a zimní období dejte přednost zejména těm prvkům, které váš interiér pocitově zateplí a zútulní. A které z nich budou podle designérů letos nejvíce trendy?

Podzimní trendy pro váš domov - foto, Hyperbydleni.cz
Umělé kožešiny vypadají tak měkce a hřejivě, že přímo vybízí k lenošení. Ozdobte jimi nejen sedačku v obývacím pokoji, ale například i své pracovní křeslo či jídelní lavici. Při volbě odstínu kožešiny zohledněte vzhled sedacího nábytku – buďte oba odstíny harmonicky slaďte, nebo dejte přednost výraznému kontrastu.
 
 
Husté závěsy se výborně hodí k zimnímu období – díky nim vám bude doma hned příjemněji. Silnou textilií můžete ozdobit nejen okolí oken, ale například i okolí postele, přičemž letos bude trendy venkovský kostkovaný vzor.
 
 
Při příchodu chladnějšího období roku můžete vyměnit i nástěnné dekorace. Obrazy směle nahradí koberce na stěnu, které zároveň zafungují jako tepelný i zvukový izolant a do prostoru navíc vnesou více hřejivých barev.
 
 
Jelikož v zimě budete více doma, vytvořte si sezónní místa k relaxaci. Mezi nimi je nepopulárnější čtecí koutek, který snadno vytvoříte pomocí jednoduché lavice. Máte-li možnost, zvolte dřevěnou lavici s efektem neopracovaného dřeva v rustikálním duchu, která vytvoří zajímavý kontrast s měkkou matrací a nadýchanými polštáři.
 
 
Také letní kusové koberce a předložky lze vyměnit za luxusní hřejivé koberečky. I zde se nejvíce osvědčily umělé kožešiny, které oplývají skandinávským kouzlem, a tak se k zimě mimořádně dobře hodí.
 
 
V letním období se vyplatí omezit v interiéru množství textilních doplňků, které prostor vizuálně zateplují. S příchodem zimy si jich však můžete dosyta užívat. Trendy budou zejména plyšové přehozy a potahy na dekorativní polštářky, které vás zahřejí již svým sametovým vzhledem.
 
 
 
Více inspirace najdete na našem facebooku.
 


Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Podzimní trendy pro váš domov zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »