Prodáváte byt, či dům? Oživte interiér prvky, které vám s tím pomohou!

22.3.2017 | Mgr. Monika Kovačková | Inspirace pro bydlení | Komentářů 0 |

Pokud právě prodáváte byt, či dům, určitě za něj chcete dostat nejvyšší možnou částku. Podle odborníků se mnohdy vyplatí drobná rekonstrukce interiéru, která se může vrátit i mnohonásobně. A na jaké interiérové prvky kupci nejvíce slyší?

Prodáváte byt, či dům? Oživte interiér prvky, které vám s tím pomohou! - foto, Hyperbydleni.cz
 Nerezová ocel a mramor
Nerezová ocel je velmi praktická i dekorativní, a tak velmi zvyšuje hodnotu kuchyně, a tím i celého interiéru. Nablýskaná kuchyň budí dojem čistoty, svěžesti a elegance a nehledě na opravdové staří vypadá jako nová. Kupci tak budou mít pocit, že takováto kuchyň nebude vyžadovat žádnou velkou rekonstrukci. K chladivé oceli se jako dekorace skvěle hodí svěže zelené bylinky a rostliny či mísa s čerstvým ovocem, které kuchyň zútulní.
 
 
Stejně luxusně a elegantně vypadá mramor – v moderním interiéru jej můžete užít například ve formě podlahy, obložení stěn či kuchyňské pracovní desky.
 
 
Volně stojící vana
Volně stojící vana je jedním z žhavých trendů moderního bydlení. Jelikož vypadá velmi luxusně, zvýší cenu celého interiéru. Nejednoho kupce již zlákala představa takto bohémských koupelí.
 

Smart funkce

Každý se chce ve svém domově cítit maximálně komfortně a pohodově. Ke kvalitě bydlení velmi přispívají nejmodernější smart funkce, díky kterým můžete osvětlení, vytápění, stínění a další techniku ovládat dálkově prostřednictvím svého smartphonu. Máte-li takto vybaven svůj interiér, můžete za něj žádat vyšší cenu.
 
 
Minimalismus
Minimalistický styl, který vsází na jednoduchost a odlehčený design, je skvělou volbou pro zařízení nejen prostorných, ale i menších interiérů. Kupci si raději zvolí interiér s dostatkem prostoru, který působí čistě a svěže, než ten, který je přeplněn nábytkem a zařízením – byť by se jednalo o interiéry stejných dispozic.
 
 
Kuchyňský bar a jídelní kout
Kuchyňský bar vypadá velmi zábavně a moderně. Zařídit jej můžete velmi jednoduše u kuchyňské linky nebo ostrůvku. Nahradit jej v případě potřeby může i masivní police. Stejně dobře zapůsobí také jídelní kout, který budí představu pohodových rodinných a přátelských setkání – podpořte jeho pohodové působení a jídelní kout vybavte dekorativní polštářky, pestrobarevnou kyticí a třeba i čerstvě upečeným koláčem.
 
 
 
Více inspirace najdete na našem facebooku.
 


Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Prodáváte byt, či dům? Oživte interiér prvky, které vám s tím pomohou! zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »