Nevšední nápady, které sluší moderním interiérům

18.2.2017 | Mgr. Monika Kovačková | Inspirace pro bydlení | Komentářů 0 |

Pokud toužíte po jedinečném interiéru s osobitým kouzlem, musíte někdy opustit cestu všedních a zcela běžných řešení a pustit se do bláznivého dobrodružství, kterému originalita rozhodně nechybí. Dnes vám ukážeme, jak tradiční interiérové prvky používat zcela novým a neotřelým způsobem. Výsledkem bude interiér, který vás bude bavit.

Nevšední nápady, které sluší moderním interiérům - foto, Hyperbydleni.cz
 1. Tapety jsou zkrátka úžasným interiérovým doplňkem, který má jen samé přednosti. Tapetami obvykle dekorujeme všechny zdi místnosti, někdy jen jednu z nich, popřípadě její část. K oblíbeným patří tapety s výraznými vzory, jako jsou geometrické tvary či květiny. Už vás někdy napadlo tapety podle vzorů vystříhat? Určitě to vyzkoušejte – získáte tak nádhernou dekoraci, která poslouží jako originální pozadí pro zvýraznění interiérových prvků.
 

 

2. To samé platí pro užívání keramických obkladů v koupelnách a kuchyních. Proč vše rovnat do dokonalé vodorovné nebo svislé linie, když to může být mnohem větší zábava. Nechte vyniknout tvary dlaždiček a obkladů a užijte si netradiční podívané.
 
 
3. Pro originální vzhled vašeho interiéru nemusíte kupovat interiérové zařízení s netradičním designem. Někdy postačí dát naprosto klasickému nábytku netradiční umístění. Například vintage příborník skvěle poslouží jako komoda v koupelně. Úzký barový pultík se stoličkami najde umístění v ložnici a vnese do ní kouzlo luxusního hotelu. A mini-pracovní koutek si můžete zřídit kdekoli, třeba i na balkoně nebo na chodbě.
 
 
4. Všichni víme, že živé rostliny, květiny a bylinky jsou nejkrásnější interiérovou dekorací. Svěží zeleň prospívá nám i našemu domovu. Často proto hledáme ty pravé rostliny a mnohdy volíme i tropické druhu s exotickým vzhledem. Opravdovou parádu však udělá i „obyčejný“ mech z lesa, který vypadá neuvěřitelně měkce, jemně a něžně, a tak váš domov zahalí příjemnou a útulnou atmosférou.
 
 
 
Více inspirace najdete na našem facebooku


Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 1

Diskuze

Článek Nevšední nápady, které sluší moderním interiérům zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »