Valentýnský víkend může být výjimečný ve městě i na horách

3.2.2016 | | Inspirace pro bydlení | Komentářů 0 |

Možná patříte mezi ty, kteří o dárku na sv. Valentýna pro svou polovičku přemýšlejí už týdny předem. Nebo patříte k těm, kdo si řeknou, že jde o komerční svátek a plánujete ho ignorovat? Když však svátek zamilovaných přijde, každý se snaží pro svou lásku vymyslet něco, čím potěší, ať už jde o dárek, jako jsou květiny, cukrovinky, zamilované pohlednice nebo třeba nějaký originální a výjimečný zážitek.

Valentýnský víkend může být výjimečný ve městě i na horách - foto, Hyperbydleni.cz

Letos připadá svátek sv. Valentýna na víkend. Oslavte ho v jednom z luxusních hotelů na Slovensku. Víkendový relax ve Vysokých Tatrách nebo u Dunaje, se tak může stát výjimečným zážitkem právě pro Vás.

 

Valentýnský víkend může být výjimečný ve městě i na horách, fotkaGrand hotel River Park na nábřeží Dunaje nabízí dva balíčky - v jednom je spojeno ubytování s romantickou večeří a v tom druhém s pobytem ve spa, kde vás i vaši polovičku budou hýčkat při relaxačních procedurách a masážích. Jak se lidově říká, láska prochází žaludkem a v hotelové restauraci vám šéfkuchař Igor Čehy připraví kulinářské speciality, jako například telecí filet pošírovaný v portském. Sladkou tečku za čtyř chodovým menu si můžete vychutnat čokoládovou pěnu s jahodami a na svou lásku si připijete růžovým šumivým vínem. Pokud jste milovníky relaxu, v hotelu pro vás připravili druhý balíček spojený s dokonalým odpočinkem v luxusním spa v 11. patře hotelu. Hostům poskytuje jedinečný výhled na Dunaj a okolní přírodu a novou energii můžete načerpat při 45 minutové masáži, která vás zbaví stresu díky síle esenciálních olejů.

 

Valentýnský víkend může být výjimečný ve městě i na horách, fotkaProdloužený romantický víkend, který si můžete vychutnat i jindy během roku - nejen na sv. Valentýna, má v nabídce tatranský Grand Hotel Kempinski. Kromě nádherného výhledu na Štrbské pleso a tatranské štíty vám poskytne i luxus jako jsou snídaně do postele. Vybrat si můžete i relaxační masáže pro dva, romantickou večeři v jedné z hotelových věžiček nebo vstup do privátního VIP Spa apartmánu na dvě hodiny. Výhodou je určitě i to, že ti, co budou dárek shánět na poslední chvíli, mohou využít online prodej voucherů, které tento hotel nabízí.

 

Valentýnský víkend může být výjimečný ve městě i na horách, fotkaPokud už se rozhodnete strávit svátek sv. Valentýna ve městě nebo na horách, přejeme vám, aby byl pro vás výjimečný a nezapomenutelný!

 

Více informací na:

 

http://exclusives.lc.com/Grand-Hotel-River-Park-a-Luxury-Collection-Hotel-Bratislava-4313/special-offers

 

http://www.kempinski.com/sk/strba-strbske-pleso/grand-hotel-high-tatras/special-offers/long-romantic-weekend-sk-SK/Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Valentýnský víkend může být výjimečný ve městě i na horách zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »