Udržte si čokoládovou pokožku i na podzim

18.12.2015 | Tisková zpráva | Inspirace pro bydlení | Komentářů 1 |

Díky letním slunečním paprskům jste na dovolené u moře nebo při relaxaci na zahradě pravděpodobně získali krásně opálenou pokožku, která je v porovnání s bledým odstínem kůže rozhodně více sexy. Opálení je znakem zdraví a snědá barva také opticky zeštíhluje.

Udržte si čokoládovou pokožku i na podzim - foto, Hyperbydleni.cz

Slunce však pokožku vysušuje a způsobuje její stárnutí. Abyste tyto procesy eliminovali, je velice důležitá hydratace.

„Jednou ze zásad po letních dnech je dostatečná hydratace pokožky,“ uvádí Veronika Kleinerová, odbornice z pražského studia krásy Dolce Diva, a dodává: „Ideální je ošetřit pokožku nejdříve peelingem. Ten zbaví pokožku odumřelých kožních buněk a kůži vyhladí. Pravděpodobně se tak připravíte o část přirozeného opálení, ale pro pokožku je peeling důležitým krokem. Následně kůži dostatečně hydratujte tělovým mlékem.“

Úbytkem slunečního záření v podzimních dnech a správným ošetřováním kůže se bronzové opálení relativně brzo ztratí. Ale nezoufejte!

I na podzim můžete vyrazit na party či večírek krásně opálení a nemusíte být přitom fanoušky opékání se v soláriích. Samoopalovací nástřik značky Xen Tan zajistí rychlé a zdravotně nezávadné opálení bez působení slunečních paprsků.

Udržte si čokoládovou pokožku i na podzim, fotka

 

Díky samoopalovacímu nástřiku nejenže docílíte požadovaného snědého odstínu, ale opálení bude vypadat naprosto přirozeně bez jakýchkoliv nažloutlých oranžových skvrn. Navíc kůže po něm příjemně voní.

Výhodou profesionálně aplikovaného samoopalovacího nástřiku oproti domácí aplikaci samoopalovacích krémů je také to, že je výsledné opálení rovnoměrné po celém těle. Přitom aplikace trvá jen několik minut.

Samoopalovací nástřik Xen Tan je vhodný i pro těhotné ženy a pro osoby, které jsou citlivé na slunce. Jednorázový nástřik vydrží 7 – 10 dní. Pro dlouhodobý efekt opálení je vhodné nástřik opakovat po 2 – 3 dnech a následně minimálně jednou za 14 dní, ideálně jednou týdně.

Samoopalovací nástřik Xen-Tan využívají mnohé hollywoodské hvězdy a měla jej na své královské svatbě i Kate Middleton a její sestra Pippa. Tváří této značky v České republice je modelka a miss Eliška Bučková.

Profesionální aplikaci samoopalovacího nástřiku značky Xen Tan nabízí pražský salón krásy Dolce Diva na Smíchově či Pankráci. Pokud však chcete ušetřit čas nebo se vám nechce jezdit do salónu, můžete si objednat mobilní tým, který vám nástřik aplikuje u vás doma nebo na libovolném místě v Praze a okolí.

Více informací na www.dolcediva.cz.

 Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Alexandra: Já chodím do solária i přes...< Odpovědět

počet příspěvků: 1

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »