4 proměny konferenčního stolku!

8.9.2015 | Mgr.Monika Kovačková | Inspirace pro bydlení | Komentářů 0 |

Už vám stávající zařízení vašeho interiéru zevšednělo? Nebo jen chcete svému domovu dát novou energii a vzpruhu? Rychlým řešením může být nákup zcela nového vybavení! Ale proč se nepustit cestou, která je mnohem levnější a zábavnější! Nemusíte se hned zbavovat starých věcí, pokud toužíte po zcela novém vzhledu interiéru!

4 proměny konferenčního stolku! - foto, Hyperbydleni.cz

Buďte kreativní! Vtiskněte okoukaným věcem novou tvář a užijte si záplavy radosti a kreativity, která zahalí váš interiér. Pojďte se s námi podívat, jak snadno lze proměnit obyčejný konferenční stolek v malé umělecké dílo:

Tapety jsou jedním z nejjednodušších způsobů, jak během mžiku změnit vzhled stěn, a tak i celkovou atmosféru v interiéru. Naučte se využívat výhody tapetování i při renovaci nábytku. Pokud vás už vzhled konferenčního stolu příliš netěší, není nic snazšího než najít pro něj vhodnou tapetu – výběr designů je velmi široký, a tak si stolek snadno proměníte přesně podle svého vkusu i stylu interiéru.

4 proměny konferenčního stolku!, fotka

 

Konferenční stolek může mít nejen nový vzhled, ale i zcela novou a pro něj netradiční funkci. Vytvořit z něj můžete například originální poličky, sedátka nebo noční stolky. Přeřízněte stolek přesně v půli, nabarvěte ho požadovanou barvou a přivrtejte na vytyčené místo. Takto stolek zaručeně zaujme na první pohled a navíc Vám ještě nějakou dobu skvěle poslouží. TIP: Toužíte-li po extravaganci, nedržte se při zemi, ale naopak stolky nainstalujte co nejvýše, kde je nikdo nečeká!

4 proměny konferenčního stolku!, fotka

 

Přesně takovýmto způsobem můžete vytvořit i elegantní a stylové knihovny či vitríny, které příjemně oživí i tradiční interiéry.

4 proměny konferenčního stolku!, fotka

 

Omšelý vzhled je in, takže se nemusíte bát, že Váš stolek má nejlepší léta za sebou. Naopak, zvýrazněte známky času a proměňte ho v úchvatný vintage doplněk. TIP: Naneste na stolek nerovnoměrně vosk, natřete ho barvou a po zaschnutí přejeďte jemným smirkovým papírem. Oblasti, kde byl vosk, tak obrousíte a bude jimi prosvítat starý lak – výsledkem bude zajímavý a zvětralý vzhled, který každému staršímu nábytku dodá nový šmrnc.

4 proměny konferenčního stolku!, fotka

 

Přidejte se k nám na našem facebooku.Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek 4 proměny konferenčního stolku! zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »