Za dárky na Stříbrné vánoční dny

11.11.2014 | Tisková zpráva | Inspirace pro bydlení | Komentářů 0 |

Máme tu listopad a za měsíc se opět otevřou brány oblíbeného veletrhu dárků - Stříbrných vánočních dní. Pokud vám chybí nápady, buďte si jistí, že inspirace najdete dostatek. Představí se více než 300 vystavovatelů a na výběr bude z 6 000 dárků. Tady je několik tipů:

Za dárky na Stříbrné vánoční dny  - foto, Hyperbydleni.cz

FASHION ŹONA
Originalita, design, kvalitní materiály a ruční výroba…. To je jenom několik z charakteristik nezávislé módy, šperků a designu, které budete moci pořídit přímo u jejich výrobců a věnovat tak dárky, co jsou skutečně jedinečné.
Pokud vás zajímají netradiční šperky, najdete na veletrhů třeba značky Artbox, KUBU Design, Jewelry by M.Shmakova nebo CUBELESS, ze kterých vám bude doslova přecházet zrak. Rafinovanou ženskou módu bude prezentovat LA Désse, která se vyznačuje velkou variabilitou, takže můžete jeden kousek nosit různými způsoby. Na sukně a šaty se potom specializuje značka Morbidezza nebo Radka Kudrnová. A pokud jste příznivci úpletové módy, určitě nezapomeňte ani na značku Dary Jana.
Fashion zóna nabídne také široký sortiment doplňků. Určitě vás zaujmou kabelky ART – YVAH z přírodních materiálů, klobouky Ashaadox design, doplňky z hedvábí Ateliéru Leńora nebo značka LOVEMUSIC, která představuje kompletní nabídku oblečení, šperků a doplňků.

Za dárky na Stříbrné vánoční dny , fotka

 

ČESKÝ JARMARK
Český jarmark je přehlídka dekorativních a užitkových předmětů ze skla a keramiky, za kterými nestojí velké řetězce,ale poctiví malí výrobci. Najdte na něm tvorbu ateliérů a rodinných firem, která vás okouzlí svojí duší.

Ke svátkům patří také sváteční stolování a odborníkem na něj je firma SPOOON, která dováží originální příbory portugalské rodinné firmy HERDMAR se 100letou tradicí. Zajímavým a již tradičním vystavovatelem bude opět česká BDK Glass, která vyrábí unikátní skleněné nádobí cestou „fusingu“ – ztavování skleněných plátů dohromady, které dává vzniknout velmi nápaditým tvarům a barvám. O prostírání a další textilní doplňky se postará další česká firma ZDEKOR. A pokud byste chtěli tip na firmu, u které najdete všechny krásné, nápadité a veselé doplňky od kuchyně po půdu, nevynechejte firmu CEDR. Pokud si o Vánocích také rádi užíváte přijemného světla svíček, zastavte se třeba u firmy České svíčky nebo u prodejce italských svíček Introna Svíčky.

Za dárky na Stříbrné vánoční dny , fotka

 

Protože jsou vánoční svátky hlavně pro děti, najdete na veletrzích také prodejce her a hraček jako jsou firma Albi se svými společenskými hrami, česká NOE s populárními plyšovými maňásky, či neodolatelné plyšovové hračky designové japonské značky Craftholic.
Dospělým přijdou určitě vhod expozice českého výrobce spodního prádla Werso nebo sportovního ošacení značky JITEX COMFORT a dalších prodejců jako BV Import nebo SPACED3D. Populárním vánočním dárkem bývá také kvalitní povlečení nebo bytový textil, který najdete na expozicích Darré Náchod, CIML a Ariatex. Nebude chybět ani expozice s kosmetikou, které bude zastupovat česká RYOR nebo Alpa.
Zkrátka nepřijdou ani malí a velcí mlsouni – budete moci ochutnat třeba čokoládu ChocoMe, mexické juicy JUMEX a „dospěláci“ víno značky PEREG.

Za dárky na Stříbrné vánoční dny , fotka

 

Nedílnou součástí Stříbrných dní je také bohatý doprovodný program plný vystoupení, ochutnávek, přednášek a aktivit pro děti. Partnerem doprovodného programu se stala nezisková organizace ULICE DĚTEM s projektem Ulice dětem on Tour 14. I v letošním roce nebude chybět návštěvnická hra Šampión dárků 2014, ve kterém budou moci návštěvníci vyhrát zajímavé ceny a hlasovat pro nejoblíbenější dárek veletrhu.
Aktuální informace o vystavovatelích, doprovodném programu a zajímavostech najdete na http://www.vanocnidny.cz/Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Za dárky na Stříbrné vánoční dny zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »