5 trendů letošního léta!

23.6.2016 | Mgr. Monika Kovačková | Inspirace pro bydlení | Komentářů 0 |

Sluneční paprsky nás nabíjejí energií, a tak není divu, že v letním období sršíme elánem, dobrou náladou a pozitivním myšlením. Tento stav se mnohdy odráží také na vzhledu našeho bydlení – snadno se pouštíme do velkých změn, na které jsme si dříve netroufali, nebojíme se výrazných barev a máme chuť experimentovat a zkoušet nové designy, trendy a styly.

5 trendů letošního léta! - foto, Hyperbydleni.cz

Pokud i Vás chytla tato nálada, přinášíme Vám 5 TOP interiérových trendů, které vládnou létu 2015:

1. Výrazné tapety! Léto symbolizují pestré, jasné a svěží barvy. Do svého interiéru je snadno a rychle začleníte pomocí kreativních a nápaditých tapet. Toto řešení je nejen jednoduché a finančně dostupné, ale podle Vašeho přání může být také časově omezené – tapety můžete měnit tak často, jak se Vám zachce. Volte tapety s výrazným vzorem – jednoznačně vedou květiny, puntíky a pruhy! Pokud zvolíte tapetu s odvážným designem, tapetujte pouze jednu ze stěn místnosti, nebo jen její část.

5 trendů letošního léta!, fotka

 

2. Laminátové podlahy. Laminátové podlahy nabízejí úchvatný vzhled, který Vás bude bavit. Za přijatelnou cenu totiž dostanete podlahu, která bude věrně napodobovat přirozené dřevo, keramické dlaždice nebo třeba přírodní kámen. Laminátová podlaha připomíná chameleona, který snadno splní Vaše přání. K tomu nabízí i řadu praktických vlastností – laminát je příjemný na pohled i dotek, funguje jako zvukový i tepelný izolant a stará se o útulnou a příjemnou atmosféru v interiéru.

5 trendů letošního léta!, fotka

 

3. Přírodní osvětlení. Dostatek světla je základem pohodového bydlení. Podpořte průchod přirozeného světla a okna zbytečně nezakrývejte – těžké a husté záclony a závěsy nahraďte žaluziemi. Postarejte se také o dostatek světla umělého, přičemž volte designové modely svítidel, které se stanou skvělou dekorací celého interiéru. O rozptyl světla a optické zvětšení a prosvětlení prostoru se postarají také velká zrcadla, která v moderním interiéru prostě nemohou chybět.

5 trendů letošního léta!, fotka

 

4. Vintage styl. Tradice, historie, minulost – to jsou nezaměnitelné prvky interiérů současnosti. Tzv. vintage styl oslavuje vše staré, oprýskané, nepotřebné. Správně zvolený doplněk ve vintage stylu snadno promění vzhled celého interiéru a propůjčí mu uklidňující atmosféru starých časů.

5 trendů letošního léta!, fotka

 

5. Přineste si něco z venku! Květiny, rostliny, bylinky, stromky a keříky jsou nadčasovou dekorací, která neomrzí v žádném ročním období. Zeleně, která působí velmi milým a uklidňujícím dojmem, není v interiéru nikdy dost. Přírodní dekorací se mohou stát také mušle, kameny, písek či obilné klasy, zkrátka vše, co pochází z přírody.

5 trendů letošního léta!, fotka

 

Vyletněte své bydlení a užívejte si slunné atmosféry i doma.

Více inspirace pro Vaše bydlení najdete také na našem facebooku!Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek 5 trendů letošního léta! zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »