Splňte si sen o vlastním rodinném domě

27.5.2014 | PR článek | Inspirace pro bydlení | Komentářů 0 |

Bydlení je otázkou financí. Jde o nemalou investici, kterou nutně potřebuje každý. Abychom měli kde bydlet, využíváme stále častěji hypotéky a volíme si svůj nový domov i podle velikosti naší peněženky.

Splňte si sen o vlastním rodinném domě - foto, Hyperbydleni.cz

I když dnes není problém půjčit si i větší hotovost, samozřejmě, pokud splňujete určité podmínky, přece jen díváme zejména na cenu nemovitostí. Byty nabízejí řadu výhod, ale ne každý si umí představit bydlet na sídlišti. Mnohem více prostoru nabízejí rodinné domy, ale i ty starší jsou většinou drahé a nutně třeba počítat i s jejich rekonstrukcí.

Mnohem jednodušší, ale i finančně výhodnější je, pokud si dům postavíte. Budete však potřebovat i pozemek, pokud ho máte, jestli jste ho již koupili, nebo zdědili, můžete začít dívat projekty rodinných domů. Vybrat tak můžete ten, který vám bude plně vyhovovat a splní i vaše finanční představy. Dům třeba vybírat s přihlédnutím nejen k financím, ale i na samotný pozemek.

Stavba však jistý čas trvá, nestačí jen vymalovat a nastěhovat se, ale za to čekání to rozhodně stojí. Připravte se však i na výběr detailů do interiéru. Není to jen hrubá stavba, ale i vzhled jednotlivých pokojů, kterým musíte věnovat pozornost. Soukromí potřebuje každý, ale nejednou zejména díky nedostatku peněz řešíme i interiérové dveře až později po nastěhování. Výběr však ani s nízkým rozpočtem nebudete mít jednoduchý. K dispozici je množství různých kombinací i barevných provedení.

S kratšími dny však určitě oceníte i přítomnost světla. Pokud však chcete svítit spolehlivě, bezpečně a ještě i s úsporou, jsou vhodnou volbou LED svítidla. Abyste měli světlo přesně tam, kde ho potřebujete, zvolte LED pásky. Více se o nich dozvíte na ezarovky.cz.

Vaše nové bydlení můžete zpestřit i maličkostmi. Pomoci mohou i vaše děti, s výtvarnými potřebami od nomiland.cz bude Váš domov ještě krásnější.
 Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 1

Diskuze

Článek Splňte si sen o vlastním rodinném domě zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »