Pěkné bydlení i ve Vaší režií

14.1.2014 | PR článek | Inspirace pro bydlení | Komentářů 0 |

Ne každý má oko na hezké věci, i když všichni víme co se nám líbí, ne vždy jsme schopni daný styl doma opravdu i zrealizovat. Dekorace domácnosti si přece jen vyžaduje jisté zkušenosti a zejména dobrý vkus. Naše domovy tak nejednou vypadají jako skládačka, která pro nezainteresované nemá ani hlavu ani patu. Důvodem jsou zejména ceny, nábytek ale i případná rekonstrukce dají zabrat každému rodinnému rozpočtu, a tak se snažíme šetřit alespoň na doplňcích. Často tak kupujeme jen podle ceny a ne podle potřeby.

Pěkné bydlení i ve Vaší režií - foto, Hyperbydleni.cz

Pokud již máte rekonstrukci za sebou, před zařizováním se podívejte na dům jako celek. Dnes přece není velký problém sladit nábytek ve všech pokojích. Pokud chcete ušetřit, zkontrolujte stav Vašeho starého nábytku. Občas postačí i pěkná deka na starší pohovku, díky které můžete měnit i barevnou škálu v místnosti, a to velmi rychle a levně. Při nákupu však mějte před očima celkový dojem, jaký byste chtěli při vstupu do místnosti vzbuzovat. Stanovte si barevnou škálu, i rozmístění nábytku. Někdy stačí na oživení opravdu málo. Obrazy na míru nepředstavují jen luxus, který si nemůžete dovolit. Sáhněte po pěkných obrazech na umenisveta.cz. Zejména fádní stěny mohou působit až příliš sterilně. Vyhýbat byste se neměli ani doplňkům do bytu. Ty správné zkrášlí i Váš domov.

Pěkné bydlení i ve Vaší režií, fotka

 

Často však zapomínáme na předsíň. Pro naše pohodlí jsou důležité zejména obytné místnosti, pokud však chcete udělat dobrý dojem na návštěvu už při otevření dveří, věnujte dostatečnou pozornost i nábytku do předsíně. Pohodlí a dokonalý odpočinek docílíte díky kvalitním matracím. Jejich koupi realizujte online.

Pěkné bydlení i ve Vaší režií, fotka

 

V zařizování domácnosti jsou důležité detaily. Zaměřte se zejména na funkčnost, přeplněné prostory nejsou v kurzu. Se stylovým krbovým nářadím bude i Váš krb kompletní, to správné najdete také v nabídce společnosti PALOMINO KRBY, s.r.o.
 Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Pěkné bydlení i ve Vaší režií zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »