Vyzkoušejte nové vůně Vánoc díky luxusním svíčkám a difuzérům značky OGIVI

23.10.2013 | Tisková zpráva | Inspirace pro bydlení | Komentářů 0 |

Vánoce jsou svátky plné klidu a rozličných vůní - obojí vám poskytne aromaterapie. Kdy jindy si udělat čas na sebe, rodinu a přátele, když ne o vánočních svátcích? Využijte jej co nejlépe a zorganizujte si vzácné sváteční chvilky podle sebe. Pozvěte si k sobě domů kromě rodiny a přátel také aromaterapii, která vám pomůže navodit správnou vánoční atmosféru plnou klidu a pohody.

Vyzkoušejte nové vůně Vánoc díky luxusním svíčkám a difuzérům značky OGIVI - foto, Hyperbydleni.cz

Zahajte vonnou terapii rovnou na začátku adventu, a pokud se někdo bude snažit z vašich Vánoc udělat hektické období, nebude mít šanci. Relaxujte a užívejte si předvánoční víkendy, které vyvrcholí pohodovými vánočními svátky. A jestli si při zapálené svíčce lehnete na pohovku s knihou nebo upečete cukroví, to je jen na vás – každý vidí kouzlo Vánoc a odpočinku v něčem jiném. Jsou to vaše svátky, užijte si je tedy po svém!

Několik tipů na luxusní vůně, které promění období vánočních svátků v jednu velkou relaxaci, přináší značka exkluzivních vonných svíček a difuzérů OGIVI:

Red Amaryllis – difuzér v luxusním koženkovém pouzdře

Proč po něm sáhnout? Z mnoha důvodů! Red Amaryllis je povzbuzující směsí esenciálních olejů z jihoafrické květiny amarylis, čerstvých klementinek a rybízu, která vás pozvedne v chladných zimních dnech. Navíc je vyzkoušeno, že tuto vůni milují i pánové! Difuzér uvolňuje vůni postupně, takže vás čeká několik krásných vonných měsíců. Třešinkou na dortu je potom design temně karmínové skleněné dózy. Advent, jaký má být – provoněný a prosycený klidem, takový vám přinese vůně Red Amaryllis.
Cena: 1 490 Kč, www.ogivi.cz

Vyzkoušejte nové vůně Vánoc díky luxusním svíčkám a difuzérům značky OGIVI, fotka

 

Krásná svíčka ve skleněné dóze a luxusní zdobné krabičce

Tato svíčka voní směsí olejů z jihoafrické květiny amarylis, čerstvých klementinek a rybízu a prodává se s jedním upozorněním – vyvolává závislost! A co je zajímavé, nejen u žen, ale i u mužů. Do jejího výrobního procesu se zapojují pouze kvalitní oleje a vosky, takže na konci stojí dokonalý produkt v designové skleněné dóze karmínové barvy, který ozdobí váš vánoční stůl. Svíčka, která lahodí hned několika vašim smyslům, vnese do vašeho domova absolutní klid!
Cena: 890 Kč, www.ogivi.cz

Vyzkoušejte nové vůně Vánoc díky luxusním svíčkám a difuzérům značky OGIVI, fotka

 

Nepalese Amber

Orientální vůně svíčky Nepalese Amber je vyladěnou směsí pryskyřice, cedru, santalového dřeva a zlatovouse jižního, doplněná závanem pačuli a muškátů, korunovaná vanilkou a vzácnou středomořskou pryskyřicí labdanum. Místo cukroví sušené datle a fíky. Místo uklízení nohy nahoru, pusťte si příjemnou hudbu a plně se ponořte do klidu. Nezní to lákavě? Vůně Nepalese Amber byla navržena v Grasse, městečku na francouzské riviéře, které je právem označováno za hlavní město parfémů. Svíčka obsahuje 10 % parfému a nejenže skvěle voní, ale také vypadá!
Cena: 1 390 Kč, www.ogivi.cz

Vyzkoušejte nové vůně Vánoc díky luxusním svíčkám a difuzérům značky OGIVI, fotka

 

Harmony

Květinová svíčka Harmony své poselství předznamenává již názvem. Je osvěžující směsí půvabných hyacintů, vonného jasmínu, esence Ylang – Ylang, broskví a muškátů. Vůni Vánoc do ní vnáší vanilka, pryskyřice, kokos, pačuli a pižmo. Nenechte se rozhodit všeobecným vánočním shonem a rozruchem a pozvěte do svého domova harmonii. Luxusní vůně si zaslouží luxusní obal a toto kriterium Harmony jednoznačně splňuje. Její vůně byla navržena v Grasse, městečku na francouzské riviéře, které je právem označováno za hlavní město parfémů. Svíčka obsahuje 10 % parfému.
Cena: 1 390 Kč, www.ogivi.cz

Vyzkoušejte nové vůně Vánoc díky luxusním svíčkám a difuzérům značky OGIVI, fotkaDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Vyzkoušejte nové vůně Vánoc díky luxusním svíčkám a difuzérům značky OGIVI zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »