Hezčí bydlení? Vsaďte na detaily

11.10.2013 | PR článek | Inspirace pro bydlení | Komentářů 0 |

Přestože si bydlení zařizujeme podle vlastních představ, jen zřídka jsme s tím, jak bydlíme spokojeni i po letech. Právě proto se snažíme po jistém čase změnit alespoň to nezbytné. Nábytek se používáním opotřebovává, avšak jen málokdo má dostatek peněz na jeho výměnu.

Hezčí bydlení? Vsaďte na detaily - foto, Hyperbydleni.cz

Zejména koupelnu často odkládáme na později, až je rekonstrukce skutečně nezbytná. Důvod je zejména její nutnost pro naše pohodlí. Většinou tak k její přestavbě přistupujeme až když je pozdě, a je třeba vyměnit téměř všechno. Při rekonstrukci koupelny bychom však měli myslet i na možnou úsporu v budoucnosti. Pokud si místo vany zvolíte sprchový kout, ušetříte na spotřebě vody.

Hezčí bydlení? Vsaďte na detaily, fotka

 

Kvůli naší finanční situaci není možné vynovit celý dům, či byt. Po nejnutnějších úpravách zůstává často jen malá část prostředků, které jsou k dispozici na ostatní věci. Proto pokud chcete modernizovat své bydlení, zaměřte se na detaily. Vyměnit kuchyňskou linku vyžaduje značnou hotovost. Pokud ale Vaše stará ještě něco vydrží, oživte kuchyni pomocí jídelního stolu. Jeho koupě Vás nezruinuje, a pokud staré skříňky oživíte například pěknou tapetou, bude i Vaše stará kuchyň jako nová. Možnosti jsou všude, jen je třeba najít.

 

Hezčí bydlení? Vsaďte na detaily, fotka

 

V oblasti bydlení jsou nám nabízeny množství fotografií, jak má vypadat moderní domov. Dovolit si to však může jen málokdo. Pokud se Vám však líbí pěkně ustlaná postel na fotografiích v časopisech, nemusíte hned kupovat nový nábytek. I svou starou ložnici ozvláštněte přehozem na postel. Následně Vám jen postačí více polštářů, než skutečně potřebujete, a bude skutečně vypadat jako z časopisu.

 

Hezčí bydlení? Vsaďte na detaily, fotka

 

Možnost jak ušetřit, případně získat trochu více peněz na nové doplňky, nabízí inzerce. Můžete zde nejen koupit vytoužené maličkosti, ale i prodat nepotřebné věci.

Většinou před rekonstrukcí není čas na intenzivnější šetření, a tak často saháme po půjčkách. Více se o svých možnostech dočtete na bestpujcky.cz.Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Hezčí bydlení? Vsaďte na detaily zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »