Domov dle vlastních představ

9.10.2013 | PR článek | Inspirace pro bydlení | Komentářů 0 |

Bydlení patří mezi základní lidské potřeby stejně jako jídlo a spánek. Většinou jej však řešíme jen okrajově, a to zejména proto, že si prostě nemůžeme dovolit investovat potřebnou finanční hotovost. Tento problém je však všeobecně známý, a tak nám banky a jiné instituce vycházejí vstříc. Potřebnou hotovost si tak můžete poměrně snadno půjčit. I to je důvod proč se v našem okolí rozmohly stavby nových domů.

Domov dle vlastních představ - foto, Hyperbydleni.cz

I přes takovou pomoc však musíme šetřit. Peníze nám nikdo nedá jen tak, a proto si velmi dobře promyslíme, kolik a na co budeme potřebovat. Šetření tak zůstává naší hlavní prioritou.

Domov dle vlastních představ, fotka

 

Stavba rodinného domu není jednoduchá, pokud si však chcete práci usnadnit, a alespoň část prací zhotovit sami, zapomeňte na komplikované projekty. Velké oblibě se těší zejména bungalovy. Jejich jednoduchá stavba nabízí možnosti výrazné úspory na absencí patra i schodiště. Při stavbě takového domu můžete i Vy přiložit ruku k dílu. Aby však i Vaše manželka naplno ocenila Vaši snahu ušetřit peníze a neviděla jen zničené oblečení, myslete předem na vhodné pracovní montérky.

Bungalov můžete ozvláštnit i správnými okny. Oblíbené jsou především velká okna, přes které dopadá do interiéru hodně přirozeného světla. Ať se však rozhodnete pro jakákoliv plastová okna, výhodnou nabídku a prvotřídní kvalitu najdete na cedere-okna.sk. Dbejte však i na jejich tepelně- izolační vlastnosti, zbytečnému přehřívání v létě a nepříjemnému chladu v zimních měsících se přece chcete vyhnout.

Domov dle vlastních představ, fotka

 

Spolehlivý zdroj tepla zejména v našich polohách potřebuje každá stavba. Abyste se v lednu nemuseli třást zimou, vyberte ten nejvhodnější. Do rodinných domů je ideální samozřejmě krb. Více o tomto způsobu vytápění se dozvíte zde.

Domov dle vlastních představ, fotka

 

Na domě však určitě využijete i dřevěný obklad, vhodný je nejen na fasádu domu, ale poslouží i při stavbě užitkových budov.

 Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 1

Diskuze

Článek Domov dle vlastních představ zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »