Cihlové stěny jsou in!

19.8.2013 | Mgr. Monika Kovačková | Inspirace pro bydlení | Komentářů 0 |

V interiéru, který je něčím zajímavý, poutavý a originální, se budete cítit výjimečně každý den. Proto své bydlení ozvláštněte exkluzivním dekorativním prvkem, díky němuž se nikdy nebudete potýkat s nudou a šedí. Nemusíte se pouštět do velkých rekonstrukcí, neobvyklých inovací, ani nemusíte šetřit na velkolepá umělecká a designérská díla. Nejzajímavějším vzhledem se obvykle pyšní úplně obyčejné věci – například cihlové stěny.

Cihlové stěny jsou in! - foto, Hyperbydleni.cz

Cihlové stěny měly díky svému impozantnímu vzhledu v interiérech vždy své stálé místo, což potvrzují i současné trendy moderního bydlení. Díky příjemným zemitým odstínům a hrubé struktuře se cihlové stěny mohou pochlubit okouzlujícím dekorem, který je perfektním prvkem pro zútulnění a ozvláštnění prostoru.

Cihlové stěny jsou in!, fotka

 

Vzhled cihel je mimořádně univerzální, a tak se skvěle hodí do všech místností, k nejrůznějším stylům i barevným kombinacím. Cihly vytvářejí hřejivou a klidnou atmosféru, a proto jsou skvělým doplňkem do ložnic a koupelen. V obývacím pokoji, kuchyni a jídelně je zase oceníte pro jejich osobitý ráz a šarm. Skvělou volbou jsou i do domácích pracoven a kanceláří, pokud si i při práci chcete užívat originálního a poutavého vzhledu okolního prostředí.

Cihlové stěny jsou in!, fotka

 

Cihlové stěny jsou in!, fotka

 

Cihlové stěny jsou vysoce dekorativní samy o sobě, proto jim dejte prostor, aby vynikly. Množství interiérových doplňků by mohlo narušit jejich čistý a elegantní vzhled. To je také důvod, proč se cihlové zdi mimořádně hodí do minimalistických interiérů, které vynikají jednoduchými tvary a liniemi a minimem zařízení a dekorace.

Cihlové stěny jsou in!, fotka

 

Cihlové stěny jsou in!, fotka

 

Pokud se nemůžete těšit z pravých cihlových stěn, vyzkoušejte tapety – ty jsou jedním z nejlevnějších a nejméně náročných dekorů stěn. Díky širokému výběru odstínů a textur snadno dosáhnete autentického vzhledu a vizuálního efektu pravých cihel.

Cihlové stěny jsou in!, fotka

Cihlové stěny jsou in!, fotka

 

Další možnost zakomponování cihel do interiéru představují drobné konstrukce a stavby. Ozvláštněte svůj domov cihlovými sloupy a předělovacími stěnami, postavte krb, kuchyňský ostrůvek, nebo dekorativní cihlovou klenbu. Výsledek bude jistě stát za to!

Cihlové stěny jsou in!, fotkaDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 1

Diskuze

Článek Cihlové stěny jsou in! zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »