VONNÁ SVÍČKA WESTMINSTER ZÍSKALA VÝZNAMNÉ OCENĚNÍ NA OSKARECH PARFÉMOVÉHO PRŮMYSLU

29.5.2013 | Tisková zpráva | Inspirace pro bydlení | Komentářů 0 |

Nadace The Fragrance Foundation ve Velké Británii uspořádala 21. výroční udílení cen FiFi, které jsou také známé jako Oskary parfémového průmyslu. Vonná svíčka Westminster z kolekce Tales of London zde získala významné ocenění, když v kategorii „Nejlepší vůně pro domov“ obsadila druhé místo. Společnost Ashleigh & Burwood, výrobce této svíčky, tak během oslav 20. výročí svého založení potvrdila své místo mezi předními světovými značkami vůní pro domov. Na českém trhu její produkty prodává butik À LA MAISON.

VONNÁ SVÍČKA WESTMINSTER ZÍSKALA VÝZNAMNÉ OCENĚNÍ  NA OSKARECH PARFÉMOVÉHO PRŮMYSLU - foto, Hyperbydleni.cz

„Jsme velmi rádi, že se svíčka z kolekce Tales of London umístila v pořadí této prestižní soutěže tak vysoko. To se opravdu nestává každý den. Je to pro nás potvrzení, že našim zákazníkům nabízíme skutečně špičkové produkty, které mají mezinárodní renomé,“ podotýká majitelka butiku À LA MAISON Lenka Kocourková.

Londýnská společnost Ashleigh & Burwood vytvořila speciální kolekci vonných svíček a difuzérů Tales od London v šesti variantách. Každá z nich věrně zachycuje atmosféru nejznámějších míst v centru Londýna. Kromě Westminsteru Tales of London představují vůni Buckinghamského paláce, Covent Garden, Knightsbridge, Piccadilly a Portobello Road. Každá svíčka je jednotlivě odlévána do krásné nádoby z černého skla s vyrytým logem společnosti. Připomíná tak dobu, kdy byl Londýn centrem nejmocnějšího světového impéria, kdy Británie vládla mořím. Ke každé svíčce je také přiložena tištěná historie čtvrti, ke které se konkrétní vůně vztahuje. 

Westminster leží v samotném centru Londýna na břehu řeky Temže. Westminsterský palác je významným místem anglických dějin. Během své historie sloužil jako sídlo králů až do roku 1512, kdy jej zničil požár. Od třináctého století je palác znám jako sídlo anglického Parlamentu. Cílem mnoha fotoaparátů se stává především hodinová věž Big Ben, která spolehlivě hlásí dobu zasedání Parlamentu rozsvícením jasného světla nad ciferníkem. Korunovace panovníků tradičně probíhají ve Westminsterském opatství. Benediktýni v něm slouží přibližně od poloviny 10. století a započali zde tradici každodenních bohuslužeb, která se udržela až dodnes. Od roku 1066 se zde konaly korunovace všech anglických panovníků a 17 z nich je zde pochováno. Místo posledního odpočinku zde našly i další významné osobnosti anglické historie, jako Charles Dickens, Charles Darwin nebo Laurence Olivier.

Typicky můžská vůně symbolizující pevná rozhodnutí a silnou historii komplexu Westmister. Symbolizuje ji opojné aroma kvalitní kůže spojené s černým pepřem a jantarem. Kouřové teplé aroma je projasněno čistými tóny rozmarýnu a jemného citronu. Výrobce Ashleigh & Burwood London. MOC v À LA MAISON: svíčka Westminster s dobou hoření 15 hodin – 490 Kč, difuzér Westminster 180 ml – 1.150 KčDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 1

Diskuze

Článek VONNÁ SVÍČKA WESTMINSTER ZÍSKALA VÝZNAMNÉ OCENĚNÍ NA OSKARECH PARFÉMOVÉHO PRŮMYSLU zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »