Domov dle vlastních představ

17.5.2013 | PR článek | Inspirace pro bydlení | Komentářů 0 |

Bydlet ve vlastním je snem asi každého dospělého člověka. Pokud se nám podaří tento sen splnit, většinou to není zadarmo. Znamená to, že jen málo lidí má možnost koupit si vlastní dům či byt za hotové peníze.

Domov dle vlastních představ - foto, Hyperbydleni.cz

Zejména mladí se chtějí s rodinou osamostatnit, a tak si berou jednu z půjček na bydlení. Je to nejrozumnější důvod, proč se zadlužit.

S koupí však naše výdaje teprve začínají. V první řadě si chceme nemovitost přizpůsobit vlastním potřebám. Ne vždy se to však končí změnou barvy stěn, či výměnou nábytku. Mnohem větší zásah do stavby je samozřejmě zateplování. Zateplování budov je dnes velkým hitem, protože přes už staré panelové domy fouká a vytápění se tak stává stále méně účinným. Ceny tepla neustále stoupají, proto se většina obyvatel těchto domů rozhoduje pro zateplení.

Kromě tepla doma potřebujeme i pohodlí. To bytu dodává nábytek, a tak při zařizování našeho domova často musíme také sáhnout hlouběji do kapsy. Jelikož ho nekupujeme každý rok, ale očekáváme, že nám vydrží i 5 a více let, měli bychom investovat do kvality. Nikoho by nepotěšilo, kdyby se mu postel rozpadla již po 2 letech používání.

Domov však dělají i maličkosti. Krásné obrazy od oblíbeného malíře dnes nejsou problémem, v případě pokud Vám nevadí, že Vám doma visí jen kopie. Originál si přece může dovolit jen hrstka lidí.

Ne každý si však potrpí na umělecká díla a spíše se při výzdobě domova zaměřuje na vlastní tvorbu. Člověk nepotřebuje být profesionální fotograf. Pokud má dostatek příležitostí a fotoaparát vždy po ruce, mohou se z některých pokusů vyklubat zajímavé vzpomínkové dekorace. Proto by Vám doma nikdy neměl chybět náhradní toner do Vaší tiskárny. Jen tak můžete vytisknout pěknou fotografii kdykoliv chcete.

Pokud již máte domov zařízený přesně podle Vašich představ, a to s požehnáním partnera, poděkujte mu drobným dárkem za trpělivost a ochotu vyhovět všem Vašim požadavkům. Určitě mu udělají velkou radost kvalitní hodinky Tommy Hilfiger.
 Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 5

Diskuze

Článek Domov dle vlastních představ zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »